З днем села Підставчани

Шановні мешканці села Підставки, ті, хто тут народився, виріс, гості села!      Прийміть найщиріші вітання з нагоди гарного свята — Дня села Підставки. Свята, яке відзначають усі, хто його любить. Саме любов до маленької батьківщини не дала вам покинути рідні місця, саме любов надихає щодня до праці, створення комфорту і добробуту в рідній стороні. Почуття відповідальності за життя дітей і добробут нащадків, за  майбутнє села Підставки змушує вас берегти і цінувати місцеві багатства.

10:05 26.06.2021

Молодіймо разом рідна Батьківщино

Запрошуємо жителів та гостів с. Синівка на концертно-розважальну програму «Молодіймо разом рідна Батьківщино» приурочену святкуванню Дня молоді та Дня Конституції України». Яка відбудеться 27.06.2021 року о 20:00 біля будинку культури.

15:04 25.06.2021

Футбол

Трішки уваги для любителів футболу. 27 червня о 17:00 годині у селі Синівка на сільськомі стадіоні футбольна команда "ЕЛЬДОРАДО-УКРАЇНА" с.Колядинець Синівської громади прийматеме в домашній грі "ОЛІМПІК" Недригайлівської громади. Прийди і підтримай своїх!!!

13:21 24.06.2021

2 липня 2021 року  о 10:00 відбудеться засідання 8 сесії 8 скликання

2 липня 2021 року о 10:00 відбудеться засідання 8 сесії 8 скликання

До уваги депутатів та жителів громади 2 липня 2021 року  о 10:00 відбудеться засідання 8 сесії 8 скликання у приміщенні Синівської сільської ради за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2. З порядком денним можна ознайомитися за посиланням: ПОРЯДОК ДЕННИЙ ТА ПРОЄКТИ РІШЕНЬ

14:09 22.06.2021

До уваги персонального складу виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ)

25.06.2021 року об 11:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ) у приміщенні Синівської сільської ради, за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2.

13:44 22.06.2021

Рука допомоги повертається

З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців. Механізми цієї програми були успішно апробовані в пілотному проекті «Рука допомоги», який був реалізований Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку в межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» у 2016-2019 роках. Тоді понад 230 довготривалих безробітних у трьох областях отримали безвідсоткову поворотну допомогу від держави на початок власної справи. Більше 90% з них успішно працюють і сьогодні.

09:39 22.06.2021