ОЛЕГ ТИХОНЕНКО ВЗЯВ УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ НАРАДІ ПО ПИТАННЮ ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ МІНІСТЕРСТВОМ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ, СУМСЬКОЮ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЄЮ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКОЮ АСОЦІАЦІЄЮ ГРОМАД

Як повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас ВИСОЦЬКИЙ, головні завдання Міністерства в підписанні меморандуму – активне поширення програм державної підтримки серед фермерів та спільна взаємодія для розвитку сільських територій.

17:37 21.07.2021

Громада, яка переймається за своє здоров'я

Сьогодні, проведено перше щеплення  Vaccines (вакцина проти гострої   респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2) вакцина «Модерна» COV-19 (Moderna). Виробник: Moderna, United Stаstes) 30 жителям с. Синівка, 15 – с. Подільки та 15 – с. Підставки.

17:35 21.07.2021

У Синівській громаді для щеплення громадян використовують 4 види вакцин: . Вакцина AstraZeneca (Covishield), Вакцина Coronavac, Вакцина Pfizer-BioNTech, Вакцина Moderna.

Щеплення від COVID-19 захистить ваше життя і здоров’я Ліків від COVID-19 немає. Лікування, яке застосовують, тільки полегшує перебіг хвороби, тобто покращує стан пацієнтів, допомагаючи пережити COVID-19. Заразитися коронавірусом може людина будь-якого віку незалежно від статі, походження та національності. Саме тому щепитися від COVID-19 — означає захистити своє життя

16:22 21.07.2021

УКРАЇНА ВІДКРИВАЄ ВАКЦИНАЦІЮ ПРОТИ COVID-19 ДЛЯ ВСІХ ОХОЧИХ

Україна відкриває останній – 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років.  При цьому пріоритет надаватиметься вразливим групам населення, зокрема людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями

14:44 20.07.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ "Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на території Синівської сільської територіальної громади на 2022 рік»

Ознайомитися з рішенням восьмої сесії восьмого скликання від 02.07. 2021 року "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Синівської сільської територіальної громади на 2022 рік" можна в рубриці Синівська громада » Регуляторна політика » Перелік регуляторних актів, або за посиланням: Місцеві податки і збори на 2022 рік

10:28 16.07.2021

Робоча зустріч керівництва громади з першим заступником Роменської районної державної адміністрації

Сьогодні до нашої громади завітали перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ спільно з начальником відділу освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Роменської районної державної адміністрації Мариною СУШКО.

18:02 15.07.2021

Безоплатна правова допомога

Відповідно до попередньо оприлюдненого графіку, у вівторок,  13 липня,  начальник Липоводолинського бюро правової допомоги Наталія ПИЛИПЕНКО  провела прийом громадян на базі ЦНАПу Синівської територіальної громади. Жителям села, які не змогли потрапити на особистий прийом, фахівчиня  надала  юридичні консультації, з питань, що цікавили громадян, по телефону. Під час візиту до Синівки Наталія Василівна також провела у місцевому будинку культури правопросвітницький захід на тему : «Новели земельного законодавства», учасники зібрання отримали  тематичні буклети: «Встановлення меж земельної ділянки», «Укладання та внесення змін до договору оренди землі»,  «Земельний податок для фізичних осіб», «Як реалізувати право на безоплатне отримання земельної ділянки».

14:41 14.07.2021