Вітання

Шановні бухгалтери!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем бухгалтера!

Ця професія єднає людей, діяльність яких є запорукою успіху великих і малих підприємств, установ, організацій. Важко уявити собі галузь економіки, де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання. Завдяки вашій злагодженій роботі та спільним зусиллям реалізовуються державні і місцеві програми у різних сферах, розвивається економіка Синівської громади.

У день професійного свята дякую всім бухгалтерам громади за скромну, але вкрай необхідну працю, яка визначається найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю та принциповістю.

Бажаю вам  міцного здоров’я, Божого благословення, щастя, благополуччя, невичерпних сил, наснаги, а також великого успіху, який супроводжуватиме вас у всіх справах та починаннях!

З повагою,
Синівський сільський голова                                                   Олег ТИХОНЕНКО