A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Синівська громада
Сумська область, Роменський район

Соціально-економічний паспорт громади

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ПАСПОРТ

 

Синівської територіальної громади

ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Голова громади – Тихоненко Олег Іванович

 

Площа громади – 0,29509(тис. км. кв.)

 

Назва старостинського округу

Назва населеного пункту

Чисельність населення

Синівська сільська рада

с.Синівка

1065

 

с.Довжик

32

Капустинський СО

с.Капустинці

605

 

с.Гришки

15

 

с.Клюси

19

 

с.Тарасенки

1

Підставський СО

с.Підставки

403

 

с.Мельники

76

 

с.Слобідка

28

Подільківський СО

с.Подільки

525

 

с.Велика Лука

3

 

с.Весела Долина

0

 

с.Коломійцева Долина

1

 

с.Потопиха

28

Колядинецький СО

с.Колядинець

574

 

с.Великий Ліс

169

 

с.Вовкове

0

 

с.Греки

6

 

с.Колісники

26

 

с.Костяни

22

Саївський СО

С.Саї

582

 

с.Антоненкове

10

 

с.Голуби

1

 

с.Карпці

36

 

с.Мар»янівка

0

 

с.Нестеренки

0

 

с.Рудомани

6

 

с.Товсте

53

Всього:

 

4286

 

 

 

 

 

 

 

Загальна  чисельність населення громади – 4286 осіб, у тому числі:

Назва старостинського округу

Назва населеного пункту

з них:

Діти

Пенсіонери

Працездатне населення

Молодь (віком від 18 до 35 років)

Працююче населення

з них:

безробітні, зареєстровані

в службі зайнятості

Знаходяться за межами громади (на заробітках, і т.д.)

у промисловості

у сільському господарстві

у т.ч. зайняті у фермерському господарстві

у соціальній сфері

зайняті лише в особистому підсобному господарстві

 Синівсь

ка сільська рада

 с. Синівка

 

 

169

 

320

568

250

244

5

50

2

143

4

20

20

 

 с. Довжик

 1

16 

 15

 4

 10

 0

 10

 0

 0

 0

 0

 0

 Підставський СО

 с. Підставки

69 

 108

 226

 92

 59

 1

 4

 0

 30

 15

 5

 4

 

 с. Мельники

 11

19 

 46

 14

 3

 1

 0

 0

 2

 0

 0

 1

 

с.Слобідка

6

10

12

3

3

0

0

0

3

0

0

2

Капустинський СО

с. Капустин-

ці

77

208

393

136

165

3

12

2

63

61

17

7

 

с. Гришки

0

8

6

3

3

0

1

0

1

1

0

0

 

с.Клюси

2

7

11

4

3

0

1

0

1

1

0

0

 

с. Тарасенки

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

с. Коляди-нець

103

194

269

131

252

 

60

2

30

40

5

36

 

с. Великий ліс

49

46

73

42

36

 

16

 

9

24

 

8

 

с. Колісники

3

10

13

3

10

 

2

 

4

 

 

2

 

с. Греки

1

 

5

2

2

 

1

 

1

 

 

2

 

с. Костяни

4

8

10

5

6

 

2

 

1

 

 

 

 

с. Вовкове

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

с. Саї

74

142

366

134

180

6

19

8

50

97

-

145

 

с. Антоненко-ве

-

6

4

15

1

-

-

-

1

-

-

3

 

с. Голуби

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

с. Карпці

2

8

26

9

10

-

1

-

2

7

-

17

 

с. Марянівка

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

с. Нестеренки

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

с. Рудоман

-

1

5

2

1

-

-

-

-

1

-

5

 

с. Товсте

7

9

37

15

12

2

1

-

-

9

-

23

Подільківський СО

с. Подільки

65

168

261

97

22

-

20

2

50

139

15

-

 

с. Потопиха

-

6

22

7

7

-

3

-

-

3

1

-

 

с. Коломійце

ва Долина

-

1

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

с. Весела Долина

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

  с. Велика Лука

-

 -

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Всього

 

642

1299

2376

968

1228

13

122

14

346

338

58

228

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соціальні категорії  - 188 осіб, у тому числі:

 

Назва старостинського округу

Назва населеного пункту

за категоріями, осіб

Особи з інвалідністю

у т.ч. діти-інваліди

Діти-сироти та позбавлені батьківського піклування

Учасники АТО, ООС

Чисельність ВПО

Синівська сільська рада

с. Синівка

20

-

-

15

8

 

с. Довжик

2

-

-

1

-

Підставський старостинський округ

с. Підставки

-

-

-

10

6

 

с. Мельники

-

-

-

4

3

 

с. Слобідка

-

-

-

   

Капустинський старостинський округ

с. Капустинці

24

2

-

4

-

 

с. Гришки

1

-

-

-

-

 

с. Клюси

1

-

-

-

-

 

с. Тарасенки

-

-

-

-

-

Подільківський старостинський округ

с. Подільки

22

2

-

1

-

 

с. Потопиха

-

-

-

-

-

 

с. Велика Лука

-

-

-

-

-

 

с.  Весела Долина

-

-

-

-

-

 

с. Коломійцева Долина

 

-

-

-

-

-

 

с. Колядинець

4

1

-

12

-

 

с. Великий Ліс

-

-

-

7

-

 

с. Колісники

-

-

-

 

-

 

с. Греки

-

-

-

 

-

 

с. Костяни

-

-

-

1

-

 

с. Вовкове

-

-

-

 

-

 

с. Саї

19

2

1

9

2

 

с. Антоненкове

-

-

-

-

-

 

с. Голуби

-

-

-

-

-

 

с. Карпці

-

-

-

-

-

 

с. Марянівка

-

-

-

-

-

 

с. Нестеренки

-

-

-

-

-

 

с. Рудоман

-

-

-

-

-

 

с. Товсте

2

-

-

2

-

Всього

 

95

7

1

66

19

 

Соціальні сім’ї  – ___25_______, у т.ч.:

 

За категоріями

кількість

осіб

1. Багатодітні сім’ї

22

95

у т.ч. 5 і більше дітей

7

46

2. Прийомні  сім’ї

3

11

3. Будинки сімейного типу

-

-

 

 

 

 

 

 

Загальна площа в адміністративних межах громади __29757,72________ га, з них:

 

Види земельних угідь

площа, га

Сільськогосподарські угіддя

22867,5388

              з них у використанні

13,515

Під водними об’єктами

566,2

Заліснені

2539,8

Землі запасу

2331,87

Землі державного резерву

1272,43

Природоохоронні зони

22,01

у т.ч. заповідники

 

          заказники

 

          дендропарки тощо

0,01

 

Об’єкти національної спадщини, що охороняються державою, - ____ одиниць, у т.ч.:

 

За категоріями

Місце знаходження

Назва, та їх стисла характеристика

історії (археології)

с. Саї

2 курганні могильники

архітектури

 

 

культури (мистецтва)

 

 

природи

с. Саї (урочище Діденкове)

заповідна криниця

 

Протяжність доріг з твердим покриттям: ___85,93_______ км,

                        у т.ч. комунальних: ______28,63________ км

 

Залізничний транспорт ____0_____ км

Станції, зупинки (назва)   ___________________________

___________________________

Кількість рейсів громадського транспорту, що мають зупинку в межах населеного пункту   -  _____16_________ ______________.

 

Відстань від населених пунктів до адміністративного центру громади:

 

Назва старостинського округу

Назва населеного пункту

Відстань від сільських населених пунктів до центру громади, км

 

до райцентру

до центру громади

до найближчої зупинки громадського транспорту

 
 

 Синівська сільська рада

 с.Довжик

 

 8

 

 

 Капустинський  СО

 с.Капустинці

 

 15

 

 

 

 с.Гришки

 

 18

 

 

 

с.Клюси

 

 17

 

 

 

 с.Тарасенки

 

 10

 

 

 Підставський СО

 с.Підставки

 

 4

 

 

             

с.Мельники

 

10,5

 

 

 

с.Слобідка

 

9

 

 

Подільківський СО

с.Подільки

 

3,8

 

 

 

с.Велика Лука

 

8

 

 

 

с.Весела Долина

 

8,7

 

 

 

с.Коломійцева Долина

 

8

 

 

 

с.Потопиха

 

8,3

 

 

Колядинецький СО

с.Колядинець

 

12

 

 

 

с.Великий Ліс

 

15

 

 

 

с.Вовкове

 

19

 

 

 

с.Греки

 

13

 

 

 

с.Колісники

 

13

 

 

 

с.Костяни

 

16

 

 

Саївський СО

с.Саї

55(Ромни)

50

0

 

 

с.Антоненкове

56

52

2

 

 

с.Голуби

50

50

2

 

 

с.Карпці

59

54

4

 

 

с.Марянівка

60

55

5

 

 

с.Нестеренки

60

55

5

 

 

с.Рудоман

58

53

3

 

 

с.Товсте

53

48

1

 
           

 

 

 

 

  Кількість суб’єктів підприємницької діяльності

 

Назва населеного пункту

Кількість роботодавців з найманими працівниками

У тому числі:

Фізичні особи-підприємці без найманих працівників

Юридичні особи

Кількість найманих працівників

Фізичні особи

Кількість найманих працівників

Синівка

 

 

 

 

 

 

Капустинці

4

2

 

4

6

 

Підставки

1

 

 

2

2

1

Подільки

15

2

13

2

3

1

Колядинець

2

1

2

2

 

1

Саї

 

 

 

 

 

 
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Всього:

 

 

 

 

 

 

 

Економічну діяльність на території громади здійснюють підприємства:

 

  1. Промисловості _____ одиниць, у т.ч. в розрізі підприємств (найбільші):

___________________ с.__________, керівник _______________________, ________________________________________________________________

(вид економічної діяльності)

___________________ с.__________, керівник _______________________, ________________________________________________________________

(вид економічної діяльності)

___________________ с.__________, керівник _______________________, ________________________________________________________________

(вид економічної діяльності)

 

  1. Сільського та лісового господарства _______ одиниць, у т.ч. в розрізі господарств (найбільші):

ТОВ « Липоводолинський Райснаб» с.Подільки, керівник Яцун Наталія Миколаївна , вирощування сільськогосподарської продукції

(вид економічної діяльності)

ТОВ 2 Довіра-Інвест 2011» с.Потопиха, керівник Марченко Іван Васильович, вирощування сільськогосподарської продукції

(вид економічної діяльності)

ТОВ «Діамант-Агро» с.Синівка, керівник Патерик Володимир Володимирович, вирощування сільськогосподарської продукції

(вид економічної діяльності)

ТОВ «ФГ «Обрій»» с. Синівка, керівник Литвиненко Людмила Вікторівна,

           вирощування сільськогосподарської продукції;

ТОВ «Форвард» с. Синівка ,керівник Тріма Володимир Борисович,

вирощування сільськогосподарської продукції

ТОВ «Урожайна країна» с. Підставки, керівник Суходольський О.О.

вирощування сільськогосподарської продукції

ТОВ «Агропартнери 2009» с. Підставки, керівник Жамардій С.М.

вирощування сільськогосподарської продукції

ТОВ « СФГ» Обрій»» с. Підставки, керівник Богдан С.В.

вирощування сільськогосподарської продукції

 

ТОВ « Урожайна долина» с. Підставки, керівник Каша С.О.

вирощування сільськогосподарської продукції

ТОВ «Калина» в с.Капустинці, керівник Гордійко А.П., рослинництво

ФГ «АГРОВИБІР» с.Капустинці, керівник Грищенко С.В. рослинництво  

ФГ «АГРОНИВА 2019» с.Капустинці,керівник Тарасенко С.М. рослинництво  

СВК «Колядинець» , с. Колядинець, керівник Сліпченко А.М. вирощування сільськогосподарської продукції;

 ФГ «Урожайна Долина» , с. Колядинець, керівник Рогіз Є.О вирощування сільськогосподарської продукції;

ФГ «Голдстрім»,  с. Колядинець, керівник Гарагуля О.О., рослинництво;

ФГ «Самара» с. Колядинець, керівник Костян В.В. вирощування сільськогосподарської продукції;

 ФГ «Агрородіон»  с. Колядинець, керівник Родіоненко В.А. вирощування сільськогосподарської продукції;

ТОВ «СК-АГРО», с.Суха Грунь, керівник Педич Євгеній Олександрович, вирощування сільськогосподарської продукції;

ТОВ «Агропартнери-2009»,смт.Липова Долина, керівник Жамардій Сергій Миколайович, вирощування сільськогосподарської продукції;

 ФГ «Нестеренко В.В.», с.Саї, керівник Нестеренко Валерій Васильович, вирощування сільськогосподарської продукції;

ФГ «Мельник М.І.», с.Саї, керівник Мельник Микола Іванович, вирощування сільськогосподарської продукції;

 ФГ «Валюх В.О.», с.Саї, керівник Валюх Валерій Олексійович, вирощування сільськогосподарської продукції;

ФГ «Владагро», с.Саї, керівник  Пилипенко Олег Васильович, вирощування сільськогосподарської продукції;

ФГ «Мануша» с.Саї, керівник  Мануша Віталій Іванович, вирощування сільськогосподарської продукції;

ФГ «Кузьменко Ю.В.» с.Саї, керівник  Кузьменко Юрій Віталійович, вирощування сільськогосподарської продукції;

ФГ «Урожайна Долина»,смт Липова Долина, керівник Рогіз Євгеній Олександрович, вирощування сільськогосподарської продукції;

ФОП  Кузьменко К.В., с. Саї, керівник Кузьменко Костянтин Віталійович, риборозведення,вирощування сільськогосподарської продукції.

 

  1. Транспорту __________ - одиниць, у т.ч. в розрізі підприємств:

___________________ с.__________, керівник _______________________, ________________________________________________________________

(вид економічної діяльності)

___________________ с.__________, керівник _______________________, ________________________________________________________________

(вид економічної діяльності)

 

  1. Житлово-комунального господарства - _______ одиниць, у т.ч.:

___________________ с.__________, керівник _______________________,

___________________ с.__________, керівник _______________________,

___________________ с.__________, керівник _______________________

 

  1. Державні установи - ___6______ одиниць, у т.ч.:

Сільська рада с. Синівка, керівник Тихоненко Олег Іванович

Старостат с.Подільки,        керівник Даниленко Сергій Олександрович,

          Старостат  с. Підставки,     керівник Марченко Микола Васильович                 

 Старостат с.Капустинці,   керівник Кулинич Світлана Василівна

Старостат с.Саї,                  керівник Валюх Григорій Андрійович

Старостат с. Колядинець, керівник Курило Вячеслав Миколайович

  1. Фізичні особи – підприємці – ___21____ одиниць, у т.ч. (основні):

магазин с.Подільки,  ФОП Савченко Катерина Андріївна,

магазин с.Подільки   ФОП Рогоза Світлана Миколаївна

магазин « Камелія»  с.Подільки,  ФОП Зигун Тетяна Василівна

магазин с. Синівка ,ФОП керівник Вакула В. М.

магазин с. Синівка ФОП  керівник Дубина О.В.

магазин с. Синівка ФОП  керівник Каша С.О.

магазин с. Синівка ФОП  керівник Марченко К.О.

магазин с. Синівка ФОП  керівник Іщенко І.В.

магазин с. Синівка ФОП  керівник Підлісна В.В.

магазин с. Синівка ФОП  керівник  Коваль Т.М.

магазин с. Синівка ФОП  Негроєнко Т.І.

магазин с. Підставки    ФОП     Луценко А.С.

магазин с. Підставки    ФОП     Демяненко С.П.

магазин с. Колядинець ФОП  Охріменко В.В.

магазин с. Колядинець ФОП  Саглай Е.М.

магазин с. Капустинці  ФОП    Шабратько І.О.

магазин с. Капустинці  ФОП    Рагоза С. І.

магазин с.Саї ,               ФОП  Євтушенко Валентина Миколаївна,

магазин с.Саї,                ФОП  Мельник Тетяна Михайлівна,

магазин с.Саї ,               ФОП  Осадча Тетяна Володимирівна,

магазин « Оленка»  с.Саї  ,  ФОП  Гостєв Микола Іванович

 

 

Центри надання адміністративних послуг

 

Місце знаходження

Графік прийому

Телефон

42533,  Сумська область, Липоводолинський р-н,          с. Синівка, вул.Миру ,1

8.00-17.00 понеділок,вівторок,четвер,п’ятниця

8.00-20.00 щосереди

 

0663630903

 

Наявність віддалених робочих місць

 

Місце знаходження

Назва структури

Вид послуг

Кількість робочих місць

Графік прийому

Телефон

с.Колядинець

Віддалене робоче місце ЦНАП у Синівській ОТГ

Реєстрація місця проживання, приймання документів на оформлення соціальних допомог,пільг,компенсацій

1

8.00-16.00

пн.,вт,ср,чт,пт

099-480-85-70

с.Саї

Віддалене робоче місце ЦНАП у Синівській ОТГ

Реєстрація місця проживання, приймання документів на оформлення соціальних допомог,пільг,компенсацій

1

8.00-16.00

пн.,вт,ср,

чт,пт

097-442-79-71

с.Подільки

Віддалене робоче місце ЦНАП у Синівській ОТГ

Реєстрація місця проживання, приймання документів на оформлення соціальних допомог,пільг,компенсацій

1

8.00-16.00

пн.,вт,ср,

чт,пт

097-925-30-92

с.Підставки

Віддалене робоче місце ЦНАП у Синівській ОТГ

Реєстрація місця проживання, приймання документів на оформлення соціальних допомог,пільг,компенсацій

1

8.00-16.00

пн.,вт,ср,

чт,пт

099-684-30-51

с.Капустинці

Віддалене робоче місце ЦНАП у Синівській ОТГ

Реєстрація місця проживання, приймання документів на оформлення соціальних допомог,пільг,компенсацій

1

8.00-16.00

пн.,вт,ср,чт,пт

098-849-37-27

 

Заклади торгівлі – 19 од., з них:

 

 

Місце знаходження

Ринки (павільйони)

 

Магазини

с. Подільки, с. Синівка, с. Підставки, с. Саї, с. Колядинець, с. Капустинці

Заклади ресторанного господарства

 

Кіоски

 

Інше

 

 

Навчально-виховні заклади__9_______ од., з них:

 

Назва

Місце знаходження

працює

кількість учнів

кількість дітей (ЗДО)

всього

з них педпра-цівників

ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Синівка

30

17

117

 

ЗДО «Золота рибка»

с. Синівка

11

5

 

32

ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Подільки

17

8

32

 

ЗДО «Оленка»

с. Подільки

5

2

 

13

ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Капустинці

16

9

28

 

ЗДО

« Журавлик»

с. Капустинці

7

3

 

15

ЗДО «Ялинка»

с. Підставки

6

3

 

9

НВК

с. Саї

27

16

51

14

НВК

с. Колядинець

23

13

68

18

 

Інтернатні заклади - _________ од., з них

 

Назва

Місце знаходження

кількість місць

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Медичні установи – ____6________ од., з них:

 

Назва

Місце знаходження

Вид медичних послуг, які надаються

Кількість лікарів

Кількість середнього

медичн

персоналу

Комунальне некомерційне підприємство Липоводолинської районної ради «Липоводолинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сумської області, амбулаторія загальної практики-сімейної медицини

с. Синівка

Надання первинної медичної допомоги

1

3

ФАП

с. Подільки

Надання первинної медичної допомоги

 

2

ФАП

с. Підставки

Надання первинної медичної допомоги

 

1

ФАП

с. Капустинці

Надання первинної медичної допомоги

1

1

ФАП

с. Колядинець

Надання первинної медичної допомоги

1

1

Комунальне некомерційне підприємство Липоводолинської районної ради «Липоводолинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сумської області, амбулаторія загальної практики-сімейної медицини

с. Саї

Надання первинної медичної допомоги

1

5

 

 

 

4

13

 

Культурно - дозвільні заклади – ______ од., з них:

 

 

Назва

Місце знаходження

Діє (+) чи ні (-)

Музеї

Музей ВВв

Народознавства

с. Синівка ЗОШ І-ІІІ ст.

СБК

+

+

 

Музей історії

с. Саї

+

Будинки культури

СБК

с. Синівка

+

 

СБК

с. Капустинці

+

 

СБК

с. Подільки

+

 

СБК

с. Підставки

+

 

СБК

с. Саї

+

 

СБК

с. Колядинець

+

 

БК

с. Великий Ліс

+

Клуби

 

 

 

Бібліотеки

 

с. Синівка

+

 

 

с. Капустинці

+

 

 

с. Подільки

+

 

 

с. Підставки

+

 

 

с. Саї

+

 

 

с. Колядинець

+

 

 

 

 

 

Меморіали, пам’ятники, пам’ятні знаки тощо:

 

Місце знаходження

Назва

с. Синівка

Меморіал загиблим в роки Другої світової війни

с. Синівка

Памятний знак « Памяті жертв Голодомору 1923-33 років»

с. Синівка

Памятник Тарасу Шевченку

с. Синівка

Погруддя Олександру Пушкіну

с. Синівка

Меморіальна дошка «Захисникам України, загиблим під час АТО»

с. Підставки

Памяті жертв Голодомору 1923-33рр.

с. Підставки

Памятний знак «Памяті жертв Голодомору 1923-33рр.»

с. Потопиха

Памятник «Піонери-герої»

с. Подільки

Меморіал загиблим в роки Другої світової війни

с. Подільки

Памятник «Братське поховання»

с. Капустинці

Меморіал загиблим в роки Другої світової війни

с. Капустинці

Памятний знак «Памяті жертв Голодомору 1923-33рр.»

с. Капустинці

Памятник загиблим міліціонерам в роки Другої Світової війни

с. Саї

Меморіал загиблим в роки Другої світової війни

с. Саї

Памятник-погруддя Тарасу Шевченку

с. Саї

Памятний знак «Памяті жертв Голодомору 1923-33рр.»

с. Марянівка

Памятник загиблим в роки Другої світової війни

с. Колядинець

Памяті жертв Голодомору 1923-33рр.та загиблим у ВВв

с. Великий Ліс

Памятник загиблим у ВВв

 

 

 

 

Спортивні об’єкти - ___12______ од., у т.ч.:

 

 

Місце знаходження

Діє (+) чи ні (-)

Стадіони

с. Синівка (сільський)

+

 

с. Синівка(шкільний)

+

 

с. Підставки (шкільний)

+

 

с. Подільки (сільський)

+

 

с. Саї

+

Спортивні зали

с. Синівка(шкільний)

+

 

с. Синівка (ліцейний)

+

 

с. Подільки (шкільний)

+

 

с. Саї

+

Майданчики

с. Капустинці (сільський)

2 +

 

с.Колядинець (шкільний)

+

 

с. Саї

+

інше

 

 

 

Відділення банків - _____ од., у т.ч.:

 

Місце знаходження

Назва

 

 

 

 

 

 

 

Релігія

 

Місце знаходження

Назва конфесії

Наявність /відсутність/ у користуванні культових будівель

с.Подільки

Парафія Різдва Пресвятої Богородиці Марії УПЦ

наявна

с. Саї

Свято-Миколаївська релігійна громада

 с. Саї Сумської єпархії УПЦКП

пристосоване приміщення

 по вул. Шкільна,3

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь