Надання соціальних послуг на контролі

Забезпечення життєдіяльності одиноких та самостійнопроживаючих громадян, які потребують сторонньої допомоги – є одним з головних завдань центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – який існує при Синівській сільській раді.

18:59 05.07.2021

ІСПИТИ ДЛЯ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ, КІНО ТА РОЗВАЖАЛЬНІ ЗАХОДИ УКРАЇНСЬКОЮ: ЩО ЗМІНИТЬСЯ З 16 ЛИПНЯ?

16 липня 2021 року стартує новий етап втілення норм Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який забезпечить збільшення присутності державної мови в публічному просторі та зміцнить її статус як державної. Що це означатиме на практиці для кожного українця, в ефірі «Українського радіо» пояснює Уповноважений із захисту державної мови Тарас КРЕМІНЬ

16:22 05.07.2021

Для жителів села Подільки, Потопиха, Капустинці

01.07.2021 у селі Капустинці по вулицях: Миру, Медична, Беївська, провулок Степовий та Береговий буде планове відключення світла у зв'язку з ремонтними роботами. Ця сама ситуація чекає на жителів села Подільки та Потопиха 02 липня 2021 року.

14:23 30.06.2021

До відома фермерів  та приватних землевласників

До відома фермерів та приватних землевласників

Другого липня 2021 року о 11:00 годині в місті Суми у департаменті АПК відбудеться Сумська обласна звітна виборна конференція АФЗУ. Представники даного заходу запрошують усіх бажаючих фермерів та приватних землевласників долучитися до цього дійства.

16:54 29.06.2021

Oсобливе свято – День Конституції України

28 червня наша держава відзначає особливе свято – День Конституції України. Це знаковий день для кожного з українців, незалежно від місця їх проживання – у великих мегаполісах чи мальовничих селах, в Україні чи за кордоном.

16:24 29.06.2021