ПРИПИС про усунення порушень Правил благоустрою

П Р О Т О К О Л    про адміністративне правопорушення

РОЗПОРЯДЖЕННЯ сільського голови № 98-ОД 08.07.2021 року "Про зупинення рішення восьмої сесії восьмого скликання Синівської сільської ради від 02.07.2021 року «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, розташованих за межами населеного пункту на території Синівської (Колядинецької) сільської ради загальною площею 109,6805 га (згідно додатку)»"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ сільського голови № 99-ОД 08.07.2021 року "Про зупинення рішення восьмої сесії восьмого скликання Синівської сільської ради від 02.07.2021 року «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, розташованих за межами населеного пункту на території Синівської (Саївської) сільської ради загальною площею 18,6719 га (згідно додатку)»"

Правила благоустрою, дотримання чистоти та громадського порядку на териоррії Синівської сільської ради

РОЗПОРЯДЖЕННЯ сільського голови № 61-ОД

Регламент Синівської сільської ради