Пенсійний фонд України інформує

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ОХОРОНУ ПРАЦІ

За порушення законодавства про охорону праці та невиконання приписів (розпоряджень) посадових осіб органів виконавчої влади з нагляду за охороною праці юридичні та фізичні особи, які відповідно до законодавства використовують найману працю, притягаються органами виконавчої влади з нагляду за охороною праці до сплати штрафу в порядку, встановленому законом. Можна зауважити, що сплата штрафу не звільняє юридичну або фізичну особу, яка відповідно до законодавства використовує найману працю, від усунення виявлених порушень у визначені строки. Ця норма закріплена в ст. 43 Закону України «Про охорону праці».

11:25 23.01.2024

Підвищення рівня системи управління охороною праці !

Вдосконалення системи управління охороною праці є важливим етапом у забезпеченні безпеки та здоров'я працівників. Ефективна система управління охороною праці сприяє зменшенню ризиків та негативних наслідків для працівників, а саме:

10:21 15.12.2023