ДСНС інформує

Фахівці піротехнічної служби ДСНС продовжують очищати нашу область від ворожих вибухонебезпечних предметів

Серед виявленого та знищеного арсеналу, за минулий тиждень артилерійські та реактивні снаряди, мінометні міни, постріли з протитанковими гранатами, осколкові боєприпаси для гранатометів та ручні гранати. Небезпечні знахідки було виявлено на територіях Сумського, Охтирського, Роменського, Конотопського та Шосткинського районів.

15:53 09.10.2023

Мінна безпека

Рятувальники застерігають громадян бути уважними та обережними! Не нехтувати застереженнями та знаками мінної небезпеки. А у разі виявлення вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів, не наближатися до них, тим більше не чіпати, не намагатися перенести або розібрати. Не користуватися поблизу засобами зв’язку. Треба відійти на безпечну відстань, тим шляхом, яким прийшли не менше 100 метрів. Про можливу небезпеку необхідно попередити оточуючих та зателефонувати в оперативні служби за номерами «101» або «102».

08:14 11.08.2023