ІНФОРМАЦІЯ

Інформація про початок роботи над проєктом місцевого плану управління відходами Синівської територіальної громади

На виконання пункту 1 частини другої статті 26 Закону України «Про управління відходами», відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження місцевих планів управління відходами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2023 р. № 947 Синівська сільська рада розпочала роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Синівської територіальної громади.

13:28 18.04.2024

Звіт депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» у Синівській сільській раді за 2023 рік

До складу фракції входить 8 депутатів – Ольга Василівна Семеліт, Микола Іванович Вандик, Наталія Олександрівна Ларченко, Світлана Володимирівна Грищенко, Андрій Ілліч Костян, Олександр Іванович Буряк, Микола Іванович Хілько та Світлана Борисівна Швидка.

13:05 25.12.2023

Донація крові – один із багатьох способів робити добро, особливо у період воєнного стану.

В рамках тематики правопросвітницького тижня говоримо про донорство крові. Під час робочої поїздки 11 червня в с.Синівка завідувач сектору #Липоводолинського_бюро_правової допомоги Наталія Пилипенко зустрілась з підопічними Синівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів. Очільниця бюро надала особисті правові консультації, а також розповіла слухачам про розвиток донорства крові в Україні.

16:18 13.06.2023

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефонна «гаряча лінія» за номером (0542) 68-70-32, на яку громадяни можуть звертатися зі скаргами, заявами чи пропозиціями.

14:39 01.02.2022

З В І Т старости Капустинського старостинського округу Синівської сільської ради за 2021 рік

Керуючись Конституцією, ст.541 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок  діяльності старости , звітую про роботу Капустинського старостинського округу за 2021 рік.

11:19 19.01.2022

Звіт старости Подільківського старостинського округу за 2021 рік

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів, Положенням про старосту та іншими нормативно – правовими актами, що визначають порядок його діяльності, звітую про роботу Подільківського старостинського округу за 2021 рік.

17:24 18.01.2022