Подільківський сільський будинок культури

В Подільківському  будинку культури працює 3 працівника - директор СБК на 1, 0 ст., худ. керівник на 0,5 ст ( сумісник) , які здійснюють культурно – дозвіллєву діяльність та один тех. працівник на 0,25 ставки. У закладі культури за звітний рік працювало 5 клубних формувань з залученням 28 учасників. За цей рік проведено 26 культурно – дозвіллєвих заходів, з них в форматі онлайн – 10 заходів. В тому числі проведено 2 благодійні концерти, 3 виїзні до с. Синівка, Саї, Капустинці. Проводилася підготовка до участі у вокальних конкурсах. На Всеукраїнському фестивалі «Україна – одна родина» у м. Полтава вокаліста Подільківського СБК отримала гран прі «Народний вокал», 5 категорія. Працівниками закладу проводилися заняття з художнього читання. Так один з учасників брав участь у відбірковому обласному конкурсі читців «Тарасове слово». Працівниками закладу окрім основних обов’язків виконувалися ще роботи по проведенню поточних ремонтів закладу, впорядкуванню територій пам’яток, брали участь у впорядкуванні територій села, постійно залучалися до благодійних заходів на потреби військовослужбовців - плетіння маскувальних сіток, виготовлення окопних свічок, збір продуктів для військової частини односельчанина .

Детальна інформація