Звітність закладів культури

Звіт про роботу закладів культури Синівської сільської ради за 2023 рік

Протягом 2023 року працівниками культури були проведені різні культурно-дозвіллєві заходи, в яких висвітлювалися події місцевого, загальнонародного та державного значення. Діяльність клубних та бібліотечних установ спрямована на відзначення державних свят, пам’ятних дат, народних та духовних свят, організацію дозвілля для різних верств населення, а також на благодійні заходи та заходи на підтримку військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб. На території Синівської сільської ради функціонують п’ять сільських будинків культури, два сільських клуба, публічна бібліотека та п’ять бібліотек – філій. В закладах культури працює 19 + 7 працівників, з них три сумісники та 1 – увільнений. В закладах культури діють 26 клубних формувань, в яких задіяно 226 учасників. Протягом 2023 року проведено 188 культурно – дозвіллєвих заходів, з них у форматі онлайн – 79, благодійних концертів та заходів -17 , зібрані кошти було використано на потреби ЗСУ. В першому кварталі 2023 за організацією та участю працівників культури було виготовлено чимало окопних свічок та передані військовослужбовцям. Також працівники брали участь у зборі гуманітарної допомоги на підтримку жителів затопленої Херсонщини. Протягом року увага працівників була зосереджена на зберіганні матеріальних цінностей, приміщень, впорядкування не лише прилеглих територій, а й пам’ятних місць, кладовищ, братських могил, центрів сіл. У зв’язку з забороною проведення масових заходів працівники закладів культури Синівської сільської ради активно долучилися до роботи в онлайн режимі, а саме: до створення відеороликів, відео-номерів, творчих завдань, показу відеофільмів, фото-слайдів, створення міні – проектів, фільмів тощо). Так за звітний період проведено 79 онлайн - заходів, які переглянули 23444 користувачів інтернет. Всі заходи висвітлюються в соціальній мережі Facebook в групах та на сайті відділу освіти Синівської сільської ради.