Безоплатна правова допомога

Відповідно до попередньо оприлюдненого графіку, у вівторок,  13 липня,  начальник Липоводолинського бюро правової допомоги Наталія ПИЛИПЕНКО  провела прийом громадян на базі ЦНАПу Синівської територіальної громади. Жителям села, які не змогли потрапити на особистий прийом, фахівчиня  надала  юридичні консультації, з питань, що цікавили громадян, по телефону. Під час візиту до Синівки Наталія Василівна також провела у місцевому будинку культури правопросвітницький захід на тему : «Новели земельного законодавства», учасники зібрання отримали  тематичні буклети: «Встановлення меж земельної ділянки», «Укладання та внесення змін до договору оренди землі»,  «Земельний податок для фізичних осіб», «Як реалізувати право на безоплатне отримання земельної ділянки».

14:41 14.07.2021

До уваги депутатів Синівської сільської ради (ТГ)

До уваги депутатів та жителів громади 22 липня 2021 року  о 13:00 відбудеться засідання 9 позачергової сесії 8 скликання у приміщенні Синівської сільської ради за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2. З порядком денним:

11:38 14.07.2021

Сучасний комп’ютерний клас у Синівській ЗОШ!

Сонячний  літній день 13 липня запам’ятався учням Синівської ЗОШ черговим приємним та надзвичайно актуальним подарунком. За кошти місцевого бюджету  для дітей придбано 14 сучасних комп’ютерів. Це дозволить учням активно працювати з новими комп’ютерними програмами, учителям – щоденно застосовувати інформаційно-комунікаційні технології в освітньому процесі.

15:46 13.07.2021

КАЛНИШЕВА РАДА

Регіональне свято козацької слави пройшло з нагоди 30-річчя Незалежності України та 330-річчя від дня народження останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського 11 липня в с. Пустовійтівка на Роменщині

11:38 12.07.2021

Монетизація субсидій: “живі гроші” для всіх

До травня цього року українці мали можливість отримувати субсидію як у грошовій готівковій формі (“живими грошима” на банківську картку або через пошту), так і в грошовій безготівковій формі (коли Ощадбанк перераховував суми надавачам житлово-комунальних послуг). 92% тих, кому були призначені субсидії, отримували їх у грошовій готівковій формі. З травня, згідно з Постановою уряду “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” від 14 квітня 2021 року, субсидію “живими грошима” отримуватимуть уже всі. І якраз ця зміна викликає у громадян чимало запитань. Міністерство соціальної політики відібрало найтиповіші з них і дає роз’яснення.

19:28 09.07.2021

Робота консультаційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги у Синівській громаді

Липоводолинське бюро правової допомоги розпочинає роботу консультаційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги на постійній основі у приміщеннях установ та організацій  Синівської територіальної громади відповідно до графіка, кожного другого вівторка місяця

16:22 08.07.2021