БУСТЕРНА ДОЗА ВАКЦИНИ ПРОТИ СOVID-19

Бустерна доза – це доза, яку вводять, щоб посилити ефективність вакцини, яка з часом знижується.

ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ БУСТЕРНУ ДОЗУ ВАКЦИНИ

• Медичні працівники та співробітники закладів інтернатного типу (з 22 грудня 2021 року);
  • Люди 60+ (з 4 січня 2022 року);
  • Усі вакциновані особи віком від 18 років (з 6 січня).

КОЛИ ПОТРІБНА БУСТЕРНА ДОЗА ВАКЦИНИ

• Щонайменше через 6 місяців після другого щеплення;
  • Оптимально від 6 до 9 місяців після завершення курсу вакцинації незалежно від того, якою вакциною щепилася людина.

ЯКОЮ ВАКЦИНОЮ ЩЕПИТИМУТЬ

Для щеплення бустерною дозою перевага надаватиметься вакцинам Moderna або Pfizer

ЯКА БЕЗПЕЧНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВHIСТЬ БУСТЕРНОЇ ДОЗИ

• Введення бустерної дози вакцини проти СOVID-19 вже продемонструвало свою безпечність, вона посилює iмунну відповідь проти різних ваpiантів SARS-CoV-2
  • Введення бустерної дози наближає ефективність вакцин до 90% у попередженні госпіталізації внаслідок захворювання на СOVID-19.

ЯК МОЖНА ОТРИМАТИ БУСТЕРНУ ДОЗУ?

Можна записатися на щеплення у вашого сімейного лікаря, тел.:

0993538194 – Олександр БУРЯК

0972825029 – Олег ШАБРОТЬКО

Пункт вакцинації працюватиме у громаді за адресою: Сумська область, Роменський район, село Синівка, вулиця Миру, 13а «АМБУЛАТОРІЯ СИНІВКА».

Також можна зв’язатися з сімейними лікарями і вакцинуватися в приміщеннях ФАПів Синівської громади.

Увага! Якщо немає декларації з сімейним лікарем, потрібно до пункту вакцинації взяти із собою паспорт та ідентифікаційний код.

ВАКЦИНОВАНІ БУСТЕРНОЮ ДОЗОЮ ОТРИМАЮТЬ ЩЕ 500 ГРН

ЗА ПРОГРАМОЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

За програмою Президента України Володимира Зеленського єПідтримка особи, які завершили повний курс вакцинації (дві дози – дводозною вакциною), вже отримують 1000 грн від держави. А вакциновані бустерною дозою отримають додатково ще 500 грн

ДЕ ВИТРАТИТИ КОШТИ ЗА ПРОГРАМОЮ ЄПІДТРИМКА?

• залізничні квитки в межах України
  • авіаквитки  в межах України
  • кінотеатри
  • театри
  • музеї
  • виставкові центри
  • концерти
  • спортзали
  • книжкові магазини

УВАГА!

Для людей віком 60+ крім усього перерахованого – в аптеках на придбання ліків.

Протягом лютого програма буде додатково розширена для літніх людей: вони зможуть оплачувати комунальні послуги.

Для молоді віком 14-18 років незабаром до програми єПідтримка будуть включені крім базових цілей на спорт, музеї, кіно, театр та подорожі, буде можливість витрачати гроші на освітні проєкти: на курси, навчальні програми, інші освітні послуги.