З Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2024 06:11

Фото без опису

1 червня щороку ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Діти – це маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти – це майбутнє кожної нації, народу, держави.

Сердечно вітаємо Вас із Міжнародним днем захисту дітей, кожній дитині бажаємо люблячих батьків, мирного неба над головою, безтурботного дитинства та море яскравих і позитивних емоцій.

Батькам хочеться побажати натхнення та терпіння у такій непростій справі – вихованні дітей.

Бажаємо Вам, щоб у кожному домі панувала любов та взаєморозуміння, міцного здоров’я Вашим родинам.

З нагоди  Міжнародного дня захисту дітей, начальник служби у справах дітей Синівської сільської ради Діана ГЕРМАН, спільно з поліцейським офіцером громади Сергієм РИБКОЮ відвідали  прийомну сім’ю та опікунські сім’ї.

Фото без опису