У РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРАЦЮЮТЬ 26 ПУНКТІВ ЩЕПЛЕНЬ ТА ЦЕНТР МАСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ У РОМНАХ

Україна розпочала п’ятий етап вакцинації проти COVID-19. Відтепер запис у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток «Дія» перестає працювати. Усі бажаючі можуть вакцинуватися у найближчому пункті щеплення або центрі масової вакцинації. Повний перелік пунктів та центрів з адресами й телефонами є на сайті https://vaccination.covid19.gov.ua/. У Роменському районі працюють 26 пунктів щеплення. У Ромнах працює центр масової вакцинації проти COVID-19, створений на базі комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Ромни» Роменської міської ради. Центр масової вакцинації працює з 09.00 до 14.00 у вихідні дні за адресою: м. Ромни, 1-й пров. Коржівської,7. Якщо в чергу записаний організований колектив, в якому працює понад 50 осіб, до нього може приїхати мобільна бригада. Люди, які не можуть самостійно пересуватися, можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації додому за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19 або через свого сімейного лікаря. Щеплення – добровільні й безоплатні. Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя. ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ РІДНИХ – ВАКЦИНУЙТЕСЬ!

15:36 26.07.2021

Проект «Чоловіки проти  раку: відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі»

Проект «Чоловіки проти раку: відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі»

Благодійна організація «Благодійний фонд «Квітна» здійснює активну просвітницьку  діяльність і реалізує інформаційні кампанії спрямовані на раннє виявлення раку молочної залози. Організація розробила спеціальний проект спрямований на чоловічу співучасть у вирішенні актуальної проблеми: «Чоловіки проти  раку: відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі». Проект покликаний пробудити відповідальність у всіх  чоловіків  за життя і здоров’я близьких їм жінок. До проекту залучено відомих чоловіків України, які не стоять осторонь такого захворювання, як рак молочної залози.

13:52 26.07.2021

Стратегія розвитку громади – не просто документ з цифрами, це визначення майбутнього, до якого прагне громада

Після свого становлення об’єднані територіальні громади (далі – ТГ) приділяють значну увагу розвитку інфраструктури населених пунктів: ремонту доріг, садочків, шкіл, будівель медичних закладів, інших об’єктів інфраструктури тощо. Для стимулювання спроможності ТГ цього недостатньо, потрібно не лише користуватися коштами, а й збільшувати надходження, розвивати економічний потенціал громади. Саме тому ТГ спільно з фахівцями розробляють стратегії розвитку громад.

10:43 23.07.2021

НА РОМЕНЩИНІ ДІТЯМ ГЕРОЇВ ВРУЧАЛИ СРІБНІ КУЛОНИ «БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ»

На Роменщині за участі заступника голови Сумської облдержадміністрації В’ячеслава ПЕЧЕНЕНКА та керівника проєкту «Батьківське серце» від військово-цивільної спілки «Бойове братерство України» учасника бойових дій, полковника запасу Сергія БАЧУРІНА відбулась особлива подія – вручення дітям загиблих героїв – учасників бойових дій пам'ятних іменних оберегів «Батьківське серце»

09:42 23.07.2021

НА 45% ЗРОСЛИ МІНІМАЛЬНІ ПЕНСІЇ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

У результаті розробленого Міністерством соціальної політики рішення, ухваленого Урядом, на 45% відсотків (або на 834,3 грн.) зросла мінімальна пенсійна виплата для учасників бойових дій. Тепер вона становить 210% прожиткового мінімуму, для осіб, які втратили працездатність, замість раніше встановлених 165%.

08:39 23.07.2021

До уваги персонального складу виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ)

27.07.2021 року об 11:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ) у приміщенні Синівського будинку культури, за адресою: село Синівка, вулиця Миру, будинок, 12.

17:17 22.07.2021

Синівська громада одна із 17% територіальних громад України, яка висловила зацікавленість взяти участь в проєкті «Вогнеборці»

Фонд міжнародної солідарності у рамках Програми «U-LEAD з Європою» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща оголосили конкурс для відбору громад-учасниць в рамках 3-річного проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні».

17:00 22.07.2021

Лише третина побутових клієнтів ТОВ «Сумигаз збут» сплачує за газ вчасно

Сума боргу клієнтів ТОВ «Сумигаз збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», на початок липня 2021 року становить 472 мільйонів гривень. Порівняно з початком червня цифра зменшилася на 19 мільйонів, але ситуація залишає бажати кращого.

16:28 22.07.2021

ОЛЕГ ТИХОНЕНКО ВЗЯВ УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ НАРАДІ ПО ПИТАННЮ ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ МІНІСТЕРСТВОМ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ, СУМСЬКОЮ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЄЮ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКОЮ АСОЦІАЦІЄЮ ГРОМАД

Як повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас ВИСОЦЬКИЙ, головні завдання Міністерства в підписанні меморандуму – активне поширення програм державної підтримки серед фермерів та спільна взаємодія для розвитку сільських територій.

17:37 21.07.2021