Підставський сільський клуб

У  Підставському СК працює 2 працівника - 1 працівник на 0, 75ст., який здійснює культурно – дозвіллєву діяльність та один тех. працівник на 0,25 ставки. У закладі культури за звітний рік працювали 3 клубні формування з залученням 30 учасників. За цей рік проведено 22 культурно – дозвіллєвих заходів, з них в форматі онлайн –12 заходів. В тому числі проведено : 1 благодійний концерт, 1 виїзний до с. Синівка. З внутрішньопереміщеними особами проводилася арт - терапія : 4 заходи : виготовлення ваз з мішковини та шпагату, композиції з гарбуза, ялинкові прикраси – своїми руками. Працівниками закладу окрім основних обов’язків виконувалися ще роботи по проведенню поточних ремонтів закладу, впорядкуванню територій пам’яток , брали участь у впорядкуванні територій села, залучалися до благодійних заходів на потреби для військовослужбовців у благодійній акції «Подаруй солдату оберіг» (м. Лебедин), збір та відправка постільної та нижньої білизни для Сумського госпіталя (2 акції), підготовка та виготовлення окопних свічок, плетіння маскувальних сіток та придбання дрона.

Детальна інформація https://drive.google.com/file/d/1DQWheHP91tZ2t7G8ykfJ6FtnOdQKvVGN/view