Новини закладів культури Синівської сільської ради

З днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Сьогодні в Україні відзначається день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Щиро вітаю усіх причетних до цього свята! Усіх Вас! Основа будь якої культури перш за все – в самій людині. Бути працівником культури – це означає займатись улюбленою справою, бути в центрі самих цікавих, захоплюючих та яскравих подій, йти в ногу з часом, набиратись мудрості й досвіду у старшого покоління, запалювати маленькі зірочки таланту в дітях. Ви привносите в життя людей творчість, мистецтво та, як наслідок, гармонію й красу. Ваша праця по збереженню та примноженню духовних цінностей – одна із найбільш благородних і відповідальних місій. Саме Ви сприяєте гармонійному розвитку особистості, прищеплюєте любов до творчості у підростаючого покоління, збагачуєте духовний світ жителів нашої громади, робите наше життя яскравішим. Ваші ідеї та клопітка праця дозволяють проводити різноманітні свята, організовувати концерти, які стають традиційними та користуються великою популярністю серед дітей, молоді та старшого покоління. Я виражаю Вам шану за любов до прекрасного та прагнення поділитись цією любов’ю з жителями та гостями нашої громади. Дякую за безмежну відданість своїй справі, за майстерність і талант. Бажаю Вам натхнення, невичерпної енергії, нових творчих ідей, досягнень та заслуженої віддачі. Добра, щастя, здоров’я, благополуччя і любові Вам та Вашим близьким. Зі святом!

17:09 09.11.2023

Інтелектуальний конкурс "НАЙРОЗУМНІШИЙ"

08 листопада на базі Синівського сільського Будинку культури було проведено інтелектуальний конкурс «Найрозумніший» серед здобувачів освіти 9-11 класів закладів освіти Синівської сільської ради та учнів ДПТНЗ «Синівський ПАЛ».  Конкурс проводився в ІІІ тури. У першому турі для усіх учасників пропонувалися запитання з чотирма варіантами відповідей, серед яких потрібно було обрати одну. У другий тур пройшло 6 учасників, які обирали блоки питань з географії, біології, української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії та демонстрували свою ерудицію, відповідаючи на запитання. У третій тур було відібрано трьох учасників, які обравши твір сучасного автора або класика української чи зарубіжної літератури (крім російської), показували знання його змісту та біографії автора. Вихованка Синівського ліцею Аліна БУРИК успішно здолала всі три тури і посіла почесне І місце у фіналі цього конкурсу.Успіхів та подальших перемог!

23:10 08.11.2023

Зустріч з отаманом Олегом Азарінковим

На території Підставського старостинського округу відбулся зустріч козаків на чолі з крайовим отаманом Сумського обласного козацького товаритства Українського козацтва Олегом Азарінковим.

16:11 19.10.2023

Благодійні концерти в Синівській громаді

Благодійність є найбільшим виявом гуманності, і для того, щоб творити добро, зовсім не обов'язково мати великі статки, займати високу посаду, чи бути суперзіркою. Головне – мати серце та бажання відкрити його для інших. Можна чути від багатьох, що не на часі сьогодні співати пісень. Але українці завжди перемагали з піснею! Українці завжди перемагали з вірою в Бога, у свої сили, у перемогу. То ж у рамках проведення благодійних концертів, які тривають на території Синівської громади, 14 жовтня поточного року відбувася благодійний концерт "Україна понад усе" за участю Колядинецького та Капустинського СБК, 04 жовтня за участю Синівського СБК. Під час проведення благодійного концерту була встановлена скринька на підтримку наших воїнів-земляків Не зупиняємося. Благодійні концерти продовжують відбуватися по нашій громаді.

17:14 14.10.2023