Служба безпеки України інформує

Вкотре у соцмережах ворог розповсюджує інформацію про масований наступ на Сумщину

Це фейк, спрямований на дестабілізацію та підвищення панічних настроїв серед жителів області. Як зазначив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх, станом на сьогодні ударних угрупувань ворога біля кордонів Сумської області не зафіксовано. Сумська обласна військова адміністрація та районні військові адміністрації, керівництво громад та силових структур знаходиться на місцях. Збройні Сили України готові до будь-яких викликів і за потреби можуть дати гідну відсіч ворогу. Разом з тим зберігається небезпека з повітря та обстрілів прикордонних громад. Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. Зберігаймо спокій! Віримо в ЗСУ! Працюємо на Перемогу!

13:19 12.03.2024

Стоп фейк Брехати — не ціпом махати

Втім певний рівень «професіоналізму» потрібен не лише для роботи зі стародавнім знаряддям для молотьби, а й для поширення неправдивої інформації. Здавалося б нічого складного: беремо вразливу тему, бажано яку важко перевірити, але легко повірити, додаємо маніпулятивний заголовок, заправляємо брехливими фактами — російська пропаганда готова. Цього разу творці фейків «оригінально» вирішили згадати й Роменщину.

10:33 20.11.2023

Чому “Сумиобленерго” має графіки погодинних відключень та в яких умовах працюють енергетики Сумщини?

Щодня від обстрілів з території росії страждають і електромережі “Сумиобленерго”. Як енергетики Сумщини працюють майже на кордоні з рф, чому на сайті обленерго є графіки погодинних відключень та як готуються до зими, розповів в ефірі Українського радіо заступник директора технічного з високовольтних мереж АТ “Сумиобленерго” Олександр Маландій.

09:34 16.10.2023

АЛБАНІЯ ПІДТРИМАЛА ЧЛЕНСТВО УКРАЇНИ В НАТО

Президент Володимир Зеленський у Нью-Йорку підписав із Прем’єр-міністром Республіки Албанія Еді Рамою Спільну декларацію щодо євроатлантичної інтеграції України.

11:34 22.09.2023