Служба безпеки України інформує

Стоп фейк Брехати — не ціпом махати

Втім певний рівень «професіоналізму» потрібен не лише для роботи зі стародавнім знаряддям для молотьби, а й для поширення неправдивої інформації. Здавалося б нічого складного: беремо вразливу тему, бажано яку важко перевірити, але легко повірити, додаємо маніпулятивний заголовок, заправляємо брехливими фактами — російська пропаганда готова. Цього разу творці фейків «оригінально» вирішили згадати й Роменщину.

10:33 20.11.2023

Чому “Сумиобленерго” має графіки погодинних відключень та в яких умовах працюють енергетики Сумщини?

Щодня від обстрілів з території росії страждають і електромережі “Сумиобленерго”. Як енергетики Сумщини працюють майже на кордоні з рф, чому на сайті обленерго є графіки погодинних відключень та як готуються до зими, розповів в ефірі Українського радіо заступник директора технічного з високовольтних мереж АТ “Сумиобленерго” Олександр Маландій.

09:34 16.10.2023

АЛБАНІЯ ПІДТРИМАЛА ЧЛЕНСТВО УКРАЇНИ В НАТО

Президент Володимир Зеленський у Нью-Йорку підписав із Прем’єр-міністром Республіки Албанія Еді Рамою Спільну декларацію щодо євроатлантичної інтеграції України.

11:34 22.09.2023

ФЕЙК! У РОМНАХ НА СУМЩИНІ РОСІЯНИ ЗНИЩИЛИ БАЗУ ЗСУ

Таку інформацію поширили в соціальних мережах та пропагандистських медіа. У повідомленнях ідеться, що 23 серпня 2023 року росіяни обстріляли Сумщину, зокрема й місто Ромни. Автори дописували, що окупантам вдалося знищити школу, де перебували Сили оборони України. Відтак у публікаціях дописували, що від ракетного удару постраждали винятково українські військові. Це — неправда.

11:35 05.09.2023