ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ

РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА ЇЇ УПОВНОВАЖЕНИХ ОРГАНІВ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ

Співпраця в рамках дії пенітенціарної пробації

Для засуджених, особливо тих, які тривалий час відбували покарання, адаптація до життя на волі в сучасних умовах може бути досить складною. З’являються такі труднощі, як: відсутність житла, складнощі у працевлаштуванні та ін.. Проблеми у відновленні свого соціального статусу та поверненні до нормальних умов життя призводять до того, що особи, які звільнилися з установ виконання покарань, знову стають  на кримінальний шлях, через що підвищується рівень рецидиву злочинів.

11:33 11.04.2024

Проведено виховний захід на тему: «Попередження насильства в сім’ї»

15 березня 2024 року персоналом Роменського районного сектору №1філії ДУ «Центр пробації» в Сумській області спільно з ст. ДОП ВП №1 (с. Недригайлів) Роменського ВП ГУНП в Сумській області Сергієм СТЕШЕНКО для осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням  проведено виховний захід на тему: «Попередження насильства в сім’ї».

09:05 18.03.2024

На шляху свободи та незалежності

З  нагоди Дня Соборності України та 105 річниці Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки бібліотекарі «Публічної бібліотеки ім. Л. Новиченка» Липоводолинської селищної ради ЛИСЕНКО Лариса та ТКАЧЕНКО Яна провели урок історії «На шляху свободи та незалежності» для суб’єктів пробації  в приміщенні Роменського районного сектору №1 філії державної установи «Центр Пробації» в Сумській області.

10:55 22.01.2024

Робоча зустріч зі службою пробації

22.08.23 року в Липоводолинській районній філії Сумського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч директора Липоводолинської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Дужака Віктора  та начальника Роменського районного сектору №1 філії державної установи «Центр пробації» в Сумській області Олександра Великодного.

17:10 28.08.2023