ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ

РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА ЇЇ УПОВНОВАЖЕНИХ ОРГАНІВ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ

На шляху свободи та незалежності

З  нагоди Дня Соборності України та 105 річниці Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки бібліотекарі «Публічної бібліотеки ім. Л. Новиченка» Липоводолинської селищної ради ЛИСЕНКО Лариса та ТКАЧЕНКО Яна провели урок історії «На шляху свободи та незалежності» для суб’єктів пробації  в приміщенні Роменського районного сектору №1 філії державної установи «Центр Пробації» в Сумській області.

10:55 22.01.2024

Робоча зустріч зі службою пробації

22.08.23 року в Липоводолинській районній філії Сумського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч директора Липоводолинської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Дужака Віктора  та начальника Роменського районного сектору №1 філії державної установи «Центр пробації» в Сумській області Олександра Великодного.

17:10 28.08.2023

Пробаційні програми для засуджених, звільнених від покарання з випробуванням

Відповідно до Закону України «Про пробацію» передбачено такий інструмент роботи із засудженими як пробаційні програми, які призначаються за рішенням суду особі, звільненій від відбування покарання з випробуванням та передбачає комплекс заходів, спрямованих на корекцію соціальної поведінки або її окремих проявів, формування соціально сприятливих змін особистості, які можливо об’єктивно перевірити (програми психологічної корекції та програми соціальної адаптації, спрямовані на усунення негативних факторів, що впливали та можуть в подальшому впливати на поведінку правопорушника).

16:47 17.07.2023