До уваги персонального складу виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ)

20.03.2024 року о 10:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ) у приміщенні Синівської сільської ради, за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2.

08:13 19.03.2024

ФІНАНСУВАННЯ ВЕТЕРАНСЬКОГО БІЗНЕСУ

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України 06 березня 2024 р. розпочав прийом заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу «Варто розпочати власну справу».

14:00 13.03.2024

Шановні суб’єкти декларування!

Нагадуємо, що відповідно до ст 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, забовязані подати щорічну декларацію за звітний період ( 2023 рік) не пізніше 31 березня 2024 року.

13:13 13.03.2024