ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

КНП «Липоводолинський ЦПМСД», в рамках 5 етапу вакцинації, з метою наближення медичних послуг до населення громади, здійснює виїзди лікарів до населених пунктів для проведення вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19:

13:22 16.08.2021

Організація харчування в ЗДО та ЗЗСО громади

На базі відділу освіти Синівської сільської ради  за участі  помічника лікаря-епідеміолога Липоводолинського відділу державного  нагляду за дотриманням санітарного законодавства Роменського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області., начальника відділу освіти  Синівської сільської ради відбулася нарада працівників освіти, які задіяні в організації харчування.

15:26 13.08.2021

Синівська громада продовжує штурмувати проєкт "Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні"

Безпека людей Синівської сільської ради завжди була і буде на першому місці. Саме тому було прийнято рішення взяти участь у конкурсі проєкті «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні»

17:51 12.08.2021

БЕРЕЖІТЬ ЗДОРОВ'Я, ЯК СВОЄ ТАК І ЛЮДЕЙ, ЯКІ ВАС ОТОЧУЮТЬ!

КНП «Липоводолинський ЦПМСД» разом з керівним складом сільської ради, запрошує усіх жителів громади, які не байдуже ставляться до свого здоров'я та працівників  колективів, що працюють на території Синівської громади "на вакцинація проти коронавірусної хвороби COVID-19 в рамках п'ятого етапу вакцинації", який розпочався в Україні з 21 липня 2021 року та надає право отримати щеплення незалежно від місця проживання та наявності декларації.

10:26 12.08.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО у Синівській громаді

Великими зусиллями керівного складу громади, завдячуючи народному депутату Максиму ГУЗЕНКУ на території Капустинського старостинського округу розпочато капітальний ремонт дороги О190903 Першотравневе, Василівка, Капустинці, Подільки. Ділянка дороги Капустинці – Подільки. Вартість будівництва складає 8 млн. 283 тис. 495 грн. що становить 1 км дороги товщиною покриття 15см. Переможець тендеру ТОВ «ІНЕЙТС».

14:08 11.08.2021

Створення нового  освітнього середовища для  першокласників – актуальне завдання сьогодення

Створення нового освітнього середовища для першокласників – актуальне завдання сьогодення

У рамках виконання заходів Концепції Нової української школи у Синівській громаді  продовжується робота щодо створення безпечного  освітнього середовища для  першокласників 2021-2022 навчального року.

13:36 10.08.2021

Благодійний фонд "НОВІ ВЕРШИНИ" продовжує приємно дивувати

Як раніше вже повідомлялося на нашому сайті, що у Саївському старостинському окрузі БФ "НОВІ ВЕРШИНИ" проводив оздоровлення та відпочинк дітей. Так діти брали участь у різноманітних культурно-спортивних заходах та з користю проводили дозвілля. В ході різноманітних заходів дітям запропонували написати про їх мрії. На цьому занятті була Аліна Валюх, яка нажаль не може пересуватися самостійно і вона повідомила, що її мрія - новий візок. Представники даного благодійного фонду не змогли оминути увагою цю ситуацію. Тому для Аліни сталось справжнє диво - Алінка отримала новий візок!

17:34 04.08.2021

Уряд подовжить дію спеціальних соціальних нормативів при розрахунку субсидій для регіонів, які після 1 жовтня опиняться у «червоній» зоні

Збільшені соціальні норми для розрахунку субсидії на окремі види послуг, які були запроваджені весною минулого року, будуть збережені і в наступному опалювальному сезоні для мешканців тих регіонів, які опиняться у «червоній» зоні карантину.

16:28 04.08.2021

Опитування для визначення потреб населення нашого регіону у правовій допомозі

Шановні жителі Синівської громади, Липоводолинське бюро правової допомоги Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, метою якого є вивчення потреб населення нашого регіону у правовій допомозі. Ваші запитання та пропозиції, бачення Вами ситуації у кожному населеному пункті допоможе команді даного Центру побудувати окремі напрямки роботи таким чином, щоб в стислі терміни надати Вам необхідну правову інформацію, допомогти вирішити Ваші проблеми правовим шляхом.

16:18 04.08.2021