Готовність закладів освіти Синівської ТГ до нового навчального року

Як завжди на прикінці серпня 2021 року з  метою здійснення контролю за станом готовності навчальних закладів Синівської  громади  до роботи в новому 2021-2022 навчальному році  відбувся об’їзд  всіх закладів загальної середньої  та дошкільної освіти. Робоча комісія особливу увагу зосередила на готовність навчальних закладів до роботи в умовах Нової української школи, створення нового освітнього простору та безпечних умов перебування дітей у закладах. Усі заклади освіти влітку провели великий об’єм ремонтних робіт і продемонстрували належну готовність до нового 2021-2022 навчального року.

09:56 20.08.2021

Робочі візити по закладах освіти голови громади

У новині про Капітальний ремонт та облаштування харчоблоку Саївського НВК вже повідомлялося про розподіл районного вільного залишку. Синівська громада отримала 227 тисяч гривень, які були спрямовані на Колядинець 127 тисяч гривень і Саї 100 тисяч гривень.

16:26 19.08.2021

Роз'яснення для страхувальників та  застрахованих осіб щодо впровадження електронної форми листків непрацездатності

Роз'яснення для страхувальників та застрахованих осіб щодо впровадження електронної форми листків непрацездатності

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки», вже в червні 2021 року деякі заклади охорони здоров’я почали роботу із формування та внесення медичних висновків про тимчасову непрацездатність до Реєстру медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я відповідно до Порядку формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність.

16:18 19.08.2021

Позачергова 11 сесія 8 скликання громади

До уваги депутатів 20 серпня 2021 року  о 09:00 відбудеться засідання позачергової 11 сесії 8 скликання у приміщенні Синівського будинку культури, за адресою: село Синівка, вулиця Миру, будинок, 12.

16:54 18.08.2021