У закладах освіти Синівської громади триває підготовка до нового навчального року

З метою створення належних умов для навчання і виховання дітей у закладах освіти Синівської ТГ продовжується інтенсивна підготовка закладів освіти до нового навчального року. Тривають ремонти шкільних приміщень, спортивних залів, інженерних мереж.

12:41 03.08.2021

Оздоровлення дітей продовжується

Одним із пріоритетних напрямів діяльності Відділу освіти Синівської сільської ради є забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей громади. Зокрема, в цьому напрямі продовжується співпраця із Благодійним фондом «Нові вершини».

14:06 02.08.2021

Засідання 10 сесії 8 скликання

Сьогодні у Синівській громаді відбулося засідання Десятої сесії восьмого скликання. На сесію з'явилось і зареєструвалося 17 депутатів і головуючий. З порядком денним та проєктами рішень можна було ознайомитися на офіційному сайті громади. На передодні засідання сесії, була активно проведена робота постійних комісій, тому на сесії у депутатів майже не виникало запитань до того чи іншого питання.

15:55 29.07.2021

Синівська громада увійшла до 2-го етапу відбору громад проєкту «Вогнеборці»

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні оголосило перелік громад, які були відібрані до 2-го етапу конкурсу проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні».

09:37 28.07.2021

Відбулося засідання виконкому Синівської сільської ради

Сьогодні в приміщенні будинку культури села Синівка відбулося засідання виконавчого комітету Синівської територіальної громади. Порядок денний та проєкти рішень були попередньо розміщені на сайті за посиланням: ПОВІСТКА ДЕННА.

10:31 27.07.2021

Інтернет-субвенція для Синівської громади

Інтернет – необхідність для розвитку країни. Це фундамент, на якому будується успішна цифрова держава. На сьогоднішній день Уряд затвердив розподіл 483,8 млн гривень 670 територіальним громадам для реалізації проекту “Інтернет-субвенція”.

09:15 27.07.2021

В селі Синівка буде утеплено фасад дитячого садочка «Золота рибка»

На останньому засіданні Кабінет Міністрів підтримав запит народного депутата України Максима ГУЗЕНКА і погодив виділення держсубвенції для соціально-економічного розвитку на території Роменського району.

18:08 26.07.2021

Збережемо історію

Сьогодні 26 липня голова громади Олег ТИХОНЕНКО завітав з робочим візитом до Підставського старостинського округу. Метою візиту стала зустріч з козаками Роменської сотні українського козацтва з приводу відновлення місця поховання Федора Даниловича Ставицького та його сім’ї.

17:16 26.07.2021