З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2024 08:15

Шановні жителі Синівської територіальної громади!

Сьогодні ми відзначаємо 28 річницю - День Конституції України, прийняття основного Закону України. День, коли наша Держава в 1996 році отримала головний нормативно - правовий документ, який закріпив правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність!

Конституція України — головний закон, що захищає наші права та підкреслює цінність життя, здоров’я, честі, гідності, недоторканності й безпеки людини.

В умовах масштабного вторгнення російських військ, цінності, закладені в законі України, набувають для нас ще глибшого значення, оскільки ми знову змушені захищати своє життя й свій вибір. У той час, як російська влада намагається привласнити українську історію, відібрати наші здобутки, наших людей, дітей і майбутнє, ми продовжуємо боротися.

Конституційний обов’язок захищати Україну живе в серці кожного українця, глибоко вкорінений у нашій історії і переданий з покоління в покоління. Протягом десятиліття українці демонструють дієвість цієї норми, захищаючи країну від російської агресії. Ми успішно протистоїмо ворогу та наближаємо нашу Перемогу.

У цей урочистий день, щиро бажаю всім міцного здоров’я, сили, оптимізму, впевненості та нових досягнень задля процвітання України! Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного, а в душі міцніє почуття гордості за нашу країну!

Бажаю стійкості та витримки нашим захисникам, які зі зброєю в руках боронять Батьківщину і виборюють краще майбутнє для рідної землі!

Ми — незламний народ незламної країни. Віримо у перемогу і знаємо, що наша країна скоро стане вільною від окупантів.

З Днем Конституції України! Слава Україні! Героям слава!

Сільський голова                 Олег ТИХОНЕНКО