Поліцейський офіцер громади

Відповідно до програми «Поліцейський офіцер громади», яку підтримали на четвертій сесії восьмого скликання  депутати Синівської територіальної громади, в приміщенні дільничного інспектора, завдячуючи МХП «Урожайна країна» та ТОВ «Поділля інвест» проводиться капітальний ремонт згідно вимог Національної поліції України щодо впровадження даної програми в Синівській ТГ.

20:06 25.03.2021

Плідна праця має гарний результат

З ініціативи сільського голови Тихоненка Олега Івановича, після тривалої перерви, в Капустинському старостинському окрузі з 19.03.2021 року, відновив роботу кабінет стоматолога. Фвхівцями Липоводолинської лікарні встановлено стоматологічне обладнання в приміщенні ФАПу с. Капустинці. Щотижня в п‘ятницю з 14:00 до 18;00, а в суботу з 9:00 до 14:00 прийом хворих проводить лікар-стоматолог Мельник Петро Михайлович

11:38 22.03.2021

Зустріч депутатів Сумської обласної ради з жителями громади

19 березня в приміщенні Синівської сільської ради провели прийом громадян з особистих питань депутати Сумської обласної ради Беркут Олена Олексіївна та Постіл Петро Іванович. Спільно з керівництвом громади було вирішено ряд питань з якими зверталися жителі ТГ. Також депутати ознайомилися з проблемними питаннями організацій які розташовані на території Синівської ТГ та продумали шляхи їх вирішення.

11:23 22.03.2021

Виїзний брифінг голови Сумської ОДА Василя Хоми

У рамках робочої поїздки в Роменський район голова Сумської облдержадміністрації Василь ХОМА окреслив плани щодо реалізації в області програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ

15:04 19.03.2021

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги жителів Синівської територіальної громади. 19 березня о 9.30 год. в приміщенні Синівської сільської ради будуть проводити прийом громадян з особистих питань депутати Сумської обласної ради Беркут Олена Олексіївна та Постіл Петро Іванович.

18:30 17.03.2021

25 березня 2021 року відбудеться 4 сесія 8 скликання

До уваги депутатів та жителів громади 25 березня 2021 року  о 13:00 відбудеться засідання 4 сесії 8 скликання у приміщенні Синівської сільської ради за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2. З порядком денним можна ознайомитися за посиланням: ПОРЯДОК ДЕННИЙ

18:00 17.03.2021

У Синівській громаді відкрито сучасну амбулаторію!

17 березня у Синівці відбулася урочиста знаменна подія – відкриття нової сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини, побудованої за державні кошти в рамках  проєкту «Велике будівництво».

17:38 17.03.2021