Звернення депутатів Синівської сільської ради (ТГ) до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України щодо зниження тарифів на газ для населення

Ми, депутати Синівської сільської ради Сумської області, представляючи інтереси територіальної громади, вкрай стурбовані підвищенням ціни на газ та транспортування газу для населення. На нашу думку, державна політика у сфері житлово-комунальних послуг має базуватися на принципі регулювання тарифів з урахуванням досягнутого рівня соціально-економічного розвитку країни.

13:20 22.01.2021

Спільними зусиллями можна мати гарний результат

15 січня 2020 року в адмінприміщенні Капустинського старостинського округу відбулась робоча зустріч одноосібників та керівників ФГ зі старостою Кулинич С.В. та начальником відділу земельних ресурсів Синівської сільської ради (ТГ) Руденком М.Г.

12:41 18.01.2021

До уваги персонального складу виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ)

20.01.2021 року об 11:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Синівської сільської ради (ОТГ) у приміщенні Синівської сільської ради, за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2.

18:38 14.01.2021

З 8 січня в Україні починають діяти посиленні карантинні обмеження

Вже 8 січня в Україні запроваджується жорсткий загальнонаціональний карантин, який триватиме до 24 січня. У зв’язку з цим у Кабміні пояснили, які саме обмеження та заборони діятимуть на території нашої держави.

11:40 06.01.2021

Вирішення нагальних питань освіти з початком нового року

Сьогодні відбулася робоча зустріч голови Синівської сільської ради (ОТГ) Олега Тихоненка з начальником та головним бухгалтером Відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Синівської сільської ради, а також керівниками закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти. В ході зустрічі вирішувалися питання з приводу зміни штатних розписів, робота гуртків та груп продовженого дня в школах, харчування здобувачів освіти, як першочергове так і у груп продовженого дня.

19:35 05.01.2021

До відома жителів громади!

З 1 січня 2021 року органи соціального захисту населення втрачають повноваження приймати пакет документів  від мешканців громади для надання адміністративних послуг соціального характеру- це прийом документів для призначення різних видів соціальних допомог, житлових субсидій та пільг.

10:29 04.01.2021