Вручено державні нагороди сімʼям загиблих Героїв громади

Дата: 01.02.2024 18:04

Фото без опису  Герої не вмирають. Герої живуть в пам’яті родини,в пам’яті країни. Сотні полеглих воїнів ціною свого життя виборювали перемогу та суверенітет держави. Всі вони заслуговують на найвищі нагороди держави.

Сьогодні в приміщенні старостинського округу с.Подільки відбулося нагородження нашого Героя, Кучерявенка Миколи (посмертно). Нагоду з рук заступника Першого відділу Роменського РТЦК та СП Олександра Калюжного – орден «За мужність» ІІІ ступеня - отримали рідні воїна, брат Юрій та сестра Алла .

«Україна пишається кожним ,хто віддав найцінніше,що є – своє життя. Всі вони зробили великий внесок у майбутню перемогу», - наголосив Олександр Петрович.

Вчора в м.Суми отримали нагороду діти ще одного нашого Героя, який також віддав життя за Україну, Тищенка Віктора. Начальник ОВА Володимир Артюх вручив донці нашого Героя Аліні Тищенко орден «За мужність» ІІІ ступеня.

Дорогі родини полеглих Героїв! Вклоняємося Вам і дякуємо за героїзм вашим рідним: синам,батькам,братам. Вони є прикладом справжніх мужніх чоловіків! Слава Героям!!!