Разом ми СИЛА!

З 24-го по 25-те лютого жителями Капустинського старостинського округу проведено упорядкування придорожньої смуги в напрямку від межі з с. Василівка до в’їзду в с. Капустинці. Де напротязі двох днів вирубували кущі та памолоді що заважали проїзду транспорту.

12:33 26.02.2021

Щодо проходження служби в органах місцевого самоврядування особою, яка досягла 65-річного віку

Законом України від 16 грудня 2020 року №1086-IX «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо зняття вікових обмежень для роботи на державній службі» внесено зміни до статті 118 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

09:50 25.02.2021

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної сотні

Революція 2013-2014 років відбулася ціною понад ста життів. Небесна сотня стала прикладом самопожертви в ім'я вищих ідеалів, одним із яких була гідність. Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символ Свободи.  Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір. Гідність, свобода, відвага, єдність, честь стали одними з головних об’єднавчих цінностей Революції Гідності.

15:42 20.02.2021

Білети на конкурс на заміщення вакантних посад

Начальника відділу центру надання адміністративних послуг Синівської сільської ради. Спеціаліста 1-ї категорії (бухгалтер) Синівської сільської ради. Начальника відділу з питань соціального захисту населення  Синівської сільської ради. Начальника (відділу) служби у справах дітей та сім`ї Синівської сільської ради

17:59 17.02.2021

До уваги персонального складу виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ)

17.02.2021 року об 11:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ) у приміщенні Синівської сільської ради, за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2.

17:49 15.02.2021

19 лютого 2021 року 3 сесія 8 скликання

До уваги депутатів та жителів громади 19 лютого 2021 року відбудеться засідання 3 сесії 8 скликання у приміщенні Синівської сільської ради за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2. З порядком денним можна ознайомитися за посиланням: ПОРЯДОК ДЕННИЙ

16:32 11.02.2021

Обрати іншого постачальника природного газу простіше простого

Якщо виникло питання змінити постачальника газу, на сьгоднішній день це не проблема! Для цього необхідно обрати компанію, надати заявку на приєднання та невеликий пакет документів. Новий постачальник буде вирішувати всі технічні питання щодо розірвання договірних відносин клієнта зі старим постачальником. Зараз законодавство дозволяє змінювати постачальника газу онлайн, як на сайті компанії так і в додатку Приват 24.

12:10 11.02.2021

Взимку буде і тепло і вода

З ініціативи Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО підписано Меморандум для врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям. Підписання зазначеного документа забезпечить нормальне проходження цього опалювального сезону та підготовку до наступного.

17:04 10.02.2021

Позачергове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Синівської сільської ради (ТГ)

У зв’язку з трагічними подіями, які трапилися в будинку для літніх людей в м. Харкові сільським голово Синівської сільської ради (ТГ) 23 січня 2021 року о 900  годині було проведено позачергове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій по Синівській територіальній громаді на яку були запрошені старости, керівники структурних підрозділів, керівники закладів освітньої, культурної, соціальної, медичної галузі, працівники місцевої пожежної служби, представник правоохоронних органів та представник Липоводолинського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

11:56 23.01.2021