У Капустинцях тривають роботи по ремонту дороги О190903

Як вже раніше повідомлялося у Капустинському старостинському окрузі розпочато капітальний ремонт дороги О190903 Першотравневе, Василівка, Капустинці, Подільки. Ділянка дороги Капустинці – Подільки. Вартість будівництва складає 8 млн. 283 тис. 495 грн. що становить 1 км дороги товщиною покриття 15см.

12:48 27.08.2021

До уваги персонального складу виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ)

30.08.2021 року об 09:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ) у приміщенні Синівської сільської ради, за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2.

12:37 27.08.2021

Сучасна опорна школа – вектор успіху громади!

Під такою назвою 26 серпня 2021 року відбулася обласна серпнева конференція педагогічних працівників спільно з представниками органів влади, місцевого самоврядування на базі Краснопільської загальноосвітньої школи

18:53 26.08.2021

Разом ми СИЛА!

Вже незабаром забринить вересневим гомоном шкільний дзвоник, покличе дітвору за парти. Його переливи почують у 2021-2022 навчальному році й учні Капустинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Синівської сільської ради.

15:30 26.08.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Соціальна програма «Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг — професія для успішного майбутнього».

09:46 26.08.2021

Відбулися урочистості з нагоди святкування 30-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Прапора України

Серпень – особливий місяць, бо він несе нам чудові свята – День Прапора та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України.

18:42 25.08.2021