Привітання до дня працівника сільського господарства

Дата: 19.11.2023 06:20

Шановні працівники сільського господарства громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Із давніх-давен Україна славилася своїми чорноземами та багатими врожаями. А ще наша громада відома своїми працьовитими, щирими та веселими людьми, які вміло працюють на землі.

Робота в полі чи на фермі є нелегкою та потребує від людини певних знань і досвіду, а також особливого ставлення до своєї праці. Не покладаючи рук, ви працюєте на сільській ниві, для того, щоб забезпечити якісними та безпечними продуктами харчування населення країни та сировиною промисловість. Господарювати на землі – це не робота, не професія. Це покликання. Лише людина, закохана у свою землю, здатна присвятити своє життя цій нелегкій роботі. Ваша праця заслуговує на велику повагу та відповідну винагороду.

Низький уклін кожному з вас. Із такими людьми як ви перемога обов’язково буде за нами. Ворог ніколи не зможе нас зламати.

Висловлюю шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу громади – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом. Нехай ваша віддана праця і надалі служить на користь людям. Бажаємо вам успіхів у праці, міцного здоров’я, людського щастя та нашої спільної перемоги. Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

Сільський голова                                                                    Олег ТИХОНЕНКО