День Гідності та Свободи України

Дата: 21.11.2023 08:48

Фото без опису

День Гідності та Свободи - це одне із знакових державних свят. Цьогоріч українці відзначають 10-річний ювілей Революції Гідності. Сьогодні ми вшановуємо пам'ять захисників, які віддали своє життя за наші права жити у вільній суверенній державі.  Працівники установ та організацій Синівської сільської ради поклали квіти до пам’ятника  Тараса Григоровича Шевченка Воїнам, що віддали свої життя за Україну . Нехай цей День Гідності та Свободи стане нагадуванням для нас захищати наші цінності, незалежно від того, у якому куточку світу ми знаходимося. Дякуємо всім, хто зараз стоїть на захисті нашої Незалежності. Пам'ятаймо, якою ціною нам дається Свобода!