ІІ етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу "Cool Games"

Дата: 16.11.2023 08:46

Фото без опису

16 жовтня у Палаці Студентського спорту Сумського державного університету за вихід до обласного етапу фізкультурно - оздоровчого заходу "Cool Games" змагалися команди закладів загальної середньої освіти Сумського та Роменського районів. Синівську територіальну громаду представляли здобувачі освіти Синівського  та Капустинського ліцеїв. Справжні пристрасті вирували у Палаці спорту. Кожна з команд боролася за перемогу в естафетах. Беззаперечну перемогу за результатами зонального (районного) етапу у  ІІ віковому дивізіоні  І місце виборола  команда Капустинського ліцею Синівської сільської ради Сумської області . Переможцям  бажаємо успішних виступів у подальшому обласному  етапі змагань! Так тримати! Слава Україні!