Перелік боржників станом на 01.09.2021 року

Шановні жителі Синівської територіальної громади, до вашої уваги спискок осіб, які не сплатили той чи інший податок до Синівської ТГ. Шановні боржники, просимо Вас вжити заходів для розрахунку.

08:38 30.09.2021

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки

З початком опалювального періоду збільшується кількість пожеж у житловому секторі, що призводять не лише до значних матеріальних збитків, але й, що найголовніше — до травмування та загибелі людей.

17:29 28.09.2021

До уваги персонального складу виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ)

29.09.2021 року об 11:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ) у приміщенні Синівської сільської ради, за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2.

18:12 27.09.2021

Вітання голови Синівської громади з днем Дошкілля

Щиро вітаю Вас із професійним святом! Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей – найменших мешканців нашої громади і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені милою посмішкою. Цими чудовими якостями Ви ділитесь із своїми вихованцями. Вам вони вірять, Вас вони люблять і шанують. Бажаю Вам міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення найсокровенніших мрій. Дай Вам, Бог, на землі ще багато світлих днів і щасливих років! Нехай Вам завжди всміхається доля. Пам’ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме дошкільники дають надію людству на щасливе дитинство.

09:28 27.09.2021

ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ПРИ «ЖОВТОМУ» РІВНІ ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ ПОШИРЕННЯ COVID-19 – СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ

Із 23 вересня Україна переходить у «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У зв'язку з цим Уряд оновив карантинні умови, зокрема щодо роботи закладів освіти. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій ШКАРЛЕТ

18:16 22.09.2021

День села Подільки!!!

19 вересня село Подільки Синівської ТГ зібрало усіх великою і дружньою родиною в ошатному залі будинку культури на святкування дня села.

08:52 20.09.2021

У Синівській ТГ стартував проєкт «Активні парки – локації здорової України»

Сьогодні, 17 вересня, відбулося відкриття спортивної локації «Активні парки». Соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України», ініційований Президентом України. Ця програма має на меті організацію оздоровчої активності для подовження тривалості життя населення.

17:51 17.09.2021