Перевірка сфери торгівлі

Комісією Синівської сільської ради по контролю за цінами щодо застосування торгівельної надбавки в розмірі не більше 10 відсотків оптово-відпускної ціни на соціально значущі продукти, за участю заступника начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Роменського районного управління ГУ ДПСС в Сумській області Любченко О.В., здійснено перевірку цінової політики, безпечності зберігання та реалізації харчових продуктів, дотримання трудового законодавства і правил торгівлі підакцизними товарами. Під час перевірки виявлено ряд порушень (прострочені продукти харчування, порушення умов зберігання м’ясо-молочної продукції, кондитерських виробів, відсутність маркування на продукції). Виявлені порушення усунуті на місці.

16:58 07.06.2023

Покращуємо безпечне середовище

З метою створення безпечного середовища в Синівській громаді проводяться активні ремонтні роботи по облаштуванню захисних споруд. В укриттях оновлюють освітлення, проводять ремонт стелі та стін. Сьогодні в одному із укриттів було виконано заливку підлоги бетонною сумішшю.

16:41 06.06.2023

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ТА БДЖОЛЯРІВ КАПУСТИНСЬКОГО ТА САЇВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

В зв'язку з проведенням весняно-польових робіт ТОВ "Агропартнери-2009" повідомляє, що з  06.06.2023 на 07.06.2023 р. на території Капустинського та Саївського старостинських округів, буде проведено внесення післясходового гербіциду "Нікоміл" та "Сулам", на посівних площах кукурудзи.

10:37 06.06.2023

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ТА БДЖОЛЯРІВ ПОДІЛЬКІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Повідомляємо Вас, що з 06.06.2023 року по 07.06.2023 р. на полях ТОВ "ДОВІРА-ІНВЕСТ 2011", які розташовані поблизу с. Потопиха буде проводитися внесення ЗЗР на посівах соняшника причіпним оприскувачем. Внесення буде проводитися у вечірній та нічний час (20.00 год. -  5.00 год.). Препарати, що застосовуються: Харума.

16:18 05.06.2023

ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ ТА ЖИТЕЛІВ ПОДІЛЬКІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ТА СИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

В зв'язку з проведенням весняно-польових робіт ТОВ "Агропартнери-2009" повідомляє, що з 02.06.2023 по 03.06.2023 на території Подільківського старостинського округу та Синівської сільської ради, буде проведено внесення післясходового гербіциду "Квін Стар Макс", на посівних площах соняшника та внесення фунгіциду "Ретардин", інсектициду "Циркуль", КЕ" на посівних площах озимої пшениці.

11:06 02.06.2023

ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ УПОВНОВАЖЕНИЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ

Відповідно до статті 101 Конституції України парламентський контроль за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина здійснює Уповноважений Верховної Ради України з прав людини. Кожен має право звертатися за захистом своїх прав до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (стаття 55 Конституції України).

10:57 02.06.2023

ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ ТА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Повідомляємо Вас про те, що ФГ "Агро-Вибір", 30.05.2023 та 31.05.2023 рр. проводитиме обприскування посівів соняшника гербіцидом "ГЕНЕЗІС" з додаванням прилипача "ТАНДЕМ" на території Капустинського старостинського округу!

15:33 29.05.2023