Гуманітарна місія «Проліска» в Синівській громаді

15 серпня 2023 року команда Гуманітарної місії «Проліска» відвідала Синівську територіальну громаду. Мета цієї поїздки  – надати гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам та сім’ям з дітьми до 1 року.

14:43 15.08.2023

ВідНОВА:UA - Національна програма залучення молоді до відновлення України.

Програма здійснюється Міністерством молоді та спорту України, Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» та громадською організацією «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно.

13:31 15.08.2023

Інформаційна кампанія "МОБІЛІЗАЦІЯ"

ЗСУ запрошують українців мобілізуватися для захисту своєї країни! Пропонуємо інформаційні матеріали в рамках ініційованої Збройними Силами України інформаційної кампанії «Мобілізація».

13:50 11.08.2023

ЩОРІЧНЕ ЩЕПЛЕННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН - ДІЄВИЙ ЗАСІБ ПРОФІЛАКТИКИ СКАЗУ

З метою підвищення обізнаності громадян щодо небезпечності сказу для тварин та людей, а також інформування стосовно профілактики сказу – здійснення щорічної вакцинації домашніх тварин Держпродспоживслужбою розроблено матеріали для інформаційної кампанії «Щорічне щеплення домашніх тварин – дієвий засіб профілактики сказу»

09:21 11.08.2023

На Сумщині очікується погіршення погодних умов

За прогнозами обласного Гідрометцентру, протягом доби 11 серпня по Сумській області очікується гроза, град та шквали 15-20 м/с, значні дощі (І рівень небезпечності, жовтий). Температура повітря вночі +13..+18°, вдень +20..+25°.

08:13 11.08.2023

Часткове відшкодування вартості установки індивідуального доїння (доїльний апарат), обладнання для охолодження молока (охолоджувач молока) вітчизняного виробництва робочим обʼємом до 2000 літрів

Комісія з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до 2027 року (далі - Комісія), склад якої затверджено спільним розпорядженням Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради від 09.06.2023 № 237-ОД/62, розпочинає приймання від суб’єктів господарювання – фермерських господарств, сімейних фермерських господарств без статусу юридичної особи, фізичних осіб – підприємців, фізичних осіб (далі – суб’єкти господарювання), заявок та документів, що додаються до них, на виплату часткового відшкодування вартості установки індивідуального доїння (доїльний апарат), обладнання для охолодження молока (охолоджувач молока) вітчизняного виробництва робочим обʼємом до 2000 літрів (далі – відшкодування).

10:08 09.08.2023

Спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності

Комісія з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до 2027 року (далі - Комісія), склад якої затверджено спільним розпорядженням Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради від 09.06.2023 № 237-ОД/62, розпочинає приймання від фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які зареєстровані та фактично проживають/здійснюють господарську діяльність на територіях Сумської області, які включені до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженого Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (далі – суб’єкти господарювання), заявок та документів, що додаються до них, на виплату спеціальної бюджетної дотації за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності(далі – спеціальна дотація).

09:59 09.08.2023

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ СИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує, що від 1 січня 2022 року суб'єкти господарювання, які працюють у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зокрема, приватні підприємці та фізичні особи-підприємці 2-4 групи, маютьзареєструвати реєстратори розрахункових операцій (РРО).

09:35 09.08.2023

З 15 СЕРПНЯ ПО 30 ВЕРЕСНЯ 2023 РОКУ (ВКЛЮЧНО) НА СУМЩИНІ ЗАБОРОНЕНО ЛОВИТИ РАКІВ.

Відповідно до наказу Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Сумській області від 03.08.2023 № 75 «Про встановлення терміну заборони на лов річкових раків на період їх другої линьки у 2023 році» з 15 серпня по 30 вересня (включно) заборонено ловити раків.

09:05 09.08.2023