ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! НАВЧАННЯ З ПРАВИЛ МІННОЇ БЕЗПЕКИ, ДОМЕДИЧНОЇ ТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ!

29 червня, у четвер, представниками Міжрегіонального центру швидкого реагування будуть проводитись навчання з правил мінної безпеки, домедичної та психологічної допомоги для мешканців Синівської сільської територіальної громади Роменського району Сумської області.

09:18 27.06.2023

Інформаційний лист-повідомлення

щодо можливого ураження людей на небезпечні інфекційні хвороби такі, як ботулізм, холера, дизентерія   З настанням теплої пори року, враховуючі екологічну катастрофу на Каховській ГЕС, Держпродспоживслужба інформує щодо можливого ураження людей на небезпечні інфекційні хвороби такі, як ботулізм, холера, дизентерія та інші через неякісні продукти тваринного походження, особливо рибопродукти.

11:25 26.06.2023

До уваги персонального складу виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ)

23.06.2023 року о 10:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ) у приміщенні Синівської сільської ради, за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2.

16:00 21.06.2023

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ТА БДЖОЛЯРІВ СЕЛА СИНІВКА

ТОВ "Діамант-Агро" повідомляє, що в ніч з 21.06.2023 на 22.06.2023 рр. на території Синівської ОТГ, с. Синівка Роменського району, Сумської області планується внесення інсектициду "Альфа гард 100 КЕ" хімічний клас препарату: 2, основна діюча речовина Альфа-циперметрин.

10:45 21.06.2023