ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ТА БДЖОЛЯРІВ СЕЛА СИНІВКА

ТОВ "Діамант-Агро" повідомляє, що в ніч з 21.06.2023 на 22.06.2023 рр. на території Синівської ОТГ, с. Синівка Роменського району, Сумської області планується внесення інсектициду "Альфа гард 100 КЕ" хімічний клас препарату: 2, основна діюча речовина Альфа-циперметрин.

10:45 21.06.2023

В СИНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОВЕДЕНО ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ДОРІГ

За ініціативи сільського голови Синівської сільської ради Тихоненка Олега Івановича та завдячуючи тісній співпраці із депутатським корпусом було проведено ямковий ремонт доріг на території села Синівка по вул. Миру та вул. Молодіжна. На проведення ямкового ремонту було виділено з місцевого бюджету 800 тисяч гривень.

12:00 15.06.2023

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ТА БДЖОЛЯРІВ ПОДІЛЬКІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Повідомляємо Вас, що з 16.06.2023 року по 19.06.2023 р. на полях ТОВ "ДОВІРА-ІНВЕСТ 2011", які розташовані поблизу с. Потопиха буде проводитися внесення ЗЗР на посівах соняшника причіпним оприскувачем. Внесення буде проводитися у вечірній та нічний час (20.00 год. -  5.00 год.). Препарати, що застосовуються: Аканто Плюс, Контадор Дуо.

09:26 15.06.2023

ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ

За ініціативи сільського голови Тихоненка Олега Івановича та завдячуючи тісній співпраці з СТОВ «Дружба-Нова», до села Капустинці завезено 300 тон щебеню, який буде використано для ремонту доріг в напрямку Капустинці - Подільки та Капустинці-Василівка.

08:09 14.06.2023

ЧУЖОЇ БІДИ НЕ БУВАЄ

Жителі Синівської територіальної громади не залишилися осторонь та об’єдналися для подолання наслідків чітко спланованого злочину росіян  внаслідок підриву Каховської ГЕС. В старостинських округах Синівської сільської ради зібрані найнеобхідніші речі для мешканців, які постраждали внаслідок цинічного терористичного акту. Здебільшого це продукти харчування: крупи, консервація, картопля, олія, м’ясні консерви, питна вода, а також – одяг, взуття, ковдри, постільна білизна, засоби гігієни та інше. Жителі згуртувалися швидко і  все  вдалося зробити дуже оперативно – протягом двох днів.  Тому щира подяка всім мешканцям громади, які прийняли участь у благодійній акції.

09:50 13.06.2023

Завтра відбудеться прощання із Героєм – Владиславом Мельником

Прощання з загиблим воїном відбудеться завтра 14.06.2023 року. З 10:00 їхатиме траурний кортеж за маршрутом Липова Долина - Підставки. З 10:10 до 12:00 відбудеться прощання в селі Підставки в будинку загиблого воїна. З 12:00 відбудеться прощання та захоронення в селі Мельники Підставського старостинського округу.

09:12 13.06.2023

Загинув захисник України. Вічна пам’ять Герою!

У війні з російськими окупантами Синівська громада втратила ще одного захисника України - жителя с. Мельники, рядового, Мельника Владислава Михайловича 08.01.1982 року народження, стрільця - снайпера І відділення 2 взводу 6 роти 2 механізованого батальйону, в/ч 4773, який загинув 08.06.2023 року в населеному пункті Новоочеретувате Донецької області.

10:45 12.06.2023

ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ ТА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

09.06.2023 та 12.06.2023 року Фермерське господарство «Агро-Вибір»   проводить  обприскування   посівів  кукурудзи     гербіцидами  "Мусон" та "Примус" з додаванням прилипача "Мачо", на території  Капустинського старостинського округу Синівської сільської ради.

08:45 09.06.2023

Оголошуємо збір гуманітарної допомоги постраждалим в наслідок підриву Каховської ГЕС!!!

Синівська ТГ звертається з проханням до жителів громади долучитися до збору гуманітарної допомоги постраждалим в наслідок підриву Каховської ГЕС. Збір допомоги триватеме до 09.06.23 року 1600 у спортзалі Синівського ліцею Синівської сільської ради (Синівська ЗОШ), по старостинських округах можна контактувати зі своїми старостами чи адміністраторами.

11:44 08.06.2023