Незабутні враження та розвиток дітей під час літнього відпочинку спільно із благодійним фондом «Нові вершини»

Синівська сільська рада здійснює відповідні заходи, націлені на практичну реалізацію права кожної дитини на відпочинок.  Так з 31 липня по 04 серпня 2023 року, продовжив кампанію по відпочинку дітей благодійний фонд «Нові вершини». Під час відпочинку діти мали можливість  активно провести свій час, беручи участь у різних спортивних змаганнях, розважально-освітніх програмах, конкурсах, квестах, майстер-класах.

15:30 04.08.2023

З нагоди професійного свята – Дня медичного працівника України, грамотами і подяками нагороджено медичних працівників Синівської ОТГ

День медичних працівників - свято особливої атмосфери. Кожного року цей день по-особливому  відзначає суспільство:  лікар відіграє важливу суспільну роль і посідає вагоме місце в житті кожної людини, родини, сім’ї. Особливої уваги цей день має у військовий час …

19:11 28.07.2023

З Днем медичного працівника!

Шановні  медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання із професійним святом. У цей день висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам однієї з найшляхетніших  професій, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. Кожен із вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців. Божої ласки, міцного здоров’я, сил та наснаги в роботі! Низький уклін усім, хто пов’язав назавжди своє життя з медициною! Витривалості, мужності, миру та оптимізму у цей непростий час!

13:44 27.07.2023

НА СУМЩИНІ ФОРМУЄТЬСЯ ОКРЕМИЙ ПІХОТНИЙ БАТАЛЬЙОН

Роменським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки здійснюється відбір резервістів та військовозобовʼязаних для формування окремого піхотного батальйону, що буде розташовуватися на території Сумської області.

08:25 27.07.2023

До уваги персонального складу виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ)

27.07.2023 року о 10:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ) у приміщенні Синівської сільської ради, за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2.

14:33 24.07.2023