Не паліть суху траву – там теж хтось живе!

З початком календарної весни, приходять і теплі погожі дні. Невдовзі розпочнуться весняно-польові роботи в полі, люди стануть наводити лад на присадибних ділянках та городах, тощо. Проте часто невід’ємною частиною цього в населення стане спалювання торішнього листя, сухої трави, дрібного сміття.

14:22 20.03.2023

ЗАБОРОНА ВИКОРИСТАННЯ ШТУЧНИХ КВІТІВ ТА ІНШИХ РИТУАЛЬНИХ ТОВАРІВ ВИГОТОВЛЕНИХ З ПЛАСТИКУ НА ТЕРИТОРІЇ КЛАДОВИЩ ТА ІНШИХ МІСЦЯХ ПОХОВАННЯ ГРОМАДИ

З метою  забезпечення  екологічної  безпеки ,захисту навколишнього  природного середовища та збереження  довкілля від забруднення, виконавчий комітет сільської ради закликають жителів  громади відмовитись від покладання штучних (пластикових) квітів та вінків до могил близьких людей на кладовищах та інших  місцях поховання  згідно рішення  виконавчого комітету сільської ради від 15.04.2021 року №142.

14:19 20.03.2023

Робочий візит до КНП "Недригайлівська центральна районна лікарня"

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2023 року №174 «Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я», 16 березня, на запрошення директора Комунального неприбуткового підприємства «Недригайлівська центральна районна лікарня» Пономаренка Ігора Васильовича, представники Синівської сільської ради відвідали вищезазначений заклад охорони здоров’я. За підсумками робочого візиту залишилися задоволеними від:

09:16 17.03.2023

Які паспорти більше НЕ Є дійсними: що варто знати

У зв'язку зі змінами в законодавстві, починаючи з 2023 року, актуальним постало питання перевірки відповідності (однакового написання) транслітерації (написання латиницею) в ID-картці та закордонному паспорті, або у двох наявних закордонних паспортах.

14:31 10.03.2023

До уваги споживачів природного газу!

09.03.2023 року з 9:00 до 16:00, у зв’язку з проведенням газозварювальних робіт на газопроводі середнього тиску, буде припинено газопостачання в с. Подільки.

16:32 01.03.2023