ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ ТА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Повідомляємо Вас про те, що ФГ "Агро-Вибір", 11.05.2023 та 12.05.2023 рр. проводитиме обприскування посівів соняшника та кукурудзи погрунтовим гербіцидом "Сора Нет" та "Айдахо" на території Капустинського старостинського округу!

14:55 10.05.2023

На Сумщині очікується найвищий 5 клас пожежної небезпеки!

За прогнозом обласного Гідрометцентру, у період з 10 по 11 травня на переважній території Сумської області очікується надзвичайна пожежна небезпека - найвищого 5 класу! У даний період зростає небезпека пожеж в природних екосистемах. Такі загоряння вкрай важко виявити у початковій стадії, а тому досить швидко вони можуть поширюватися на значні площі, загрожуючи як довкіллю, розташованим поруч житловому сектору та об’єктам інфраструктури, так і життю та здоров’ю людей.

11:17 10.05.2023

До відома юридичних та фізичних осіб – підприємців, які працюють на території Синівської сільської територіальної громади.

Синівською сільською радою розроблено проєкт регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Синівської сільської територіальної громади на 2024 рік» . Зауваження та пропозиції щодо даного проєкту приймаються за адресою: Сумська обл., Роменський  р-н, с.Синівка, вул.Спортивна, 2 за тел. 5-74-78 та на електронну пошту sinivka18@ukr.net протягом 30 днів з дати оприлюднення цього повідомлення».

11:29 09.05.2023

ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ ТА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Повідомляємо Вас про те, що ТОВ "Діамант-Агро", в ніч з 09.05.2023 на 10.05.2023 рр. планує проведення весняно-польових робіт, внесення грунтового гербіциду "Містраль" на території с. Синівка.

11:23 09.05.2023

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

У звʼязку із надходженням скарг від водіїв та працівників сільськогосподарських підприємств Синівської ОТГ на дії пішоходів в тому числі і велосипедистів, які в вечірній та нічний час здійснюють рух по проїзній частині та узбіччі доріг, порушуючи правила дорожнього руху, що створює небезпеку!  Згідно вищезазначеного, будуть проводитися спільні рейди із працівниками поліції. На винних осіб будуть складені адміністративні протоколи за відповідні порушення!!!

16:54 05.05.2023

Як відновити знищені або втрачені документи на право власності?

Для отримання компенсації від держави за зруйноване майно, українцям необхідно надати документ, який підтверджує право власності. Однак через руйнування будинків багато українців втратили документи, включаючи вище згаданий

14:53 05.05.2023

ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ ТА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

ТОВ "ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ОБРІЙ" повідомляє, що в період з 05.05.2023 по 08.05.2023 р. з 19:00 вечора до 06:00 ранку  на території с. Підставки, будуть оброблюватися грунтовим гербіцидом посіви кукурудзи (Сора Нет, Айдахо).

11:42 05.05.2023