ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ ТА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Повідомляємо Вас, що в період з 07.05.2023 р. по 12.05.2023 р. на полях ТОВ "ДОВІРА-ІНВЕСТ 2011", які розташовані поблизу с. Потопиха та с. Подільки буде проводитися внесення ЗЗР на посівах гірчиці причіпним оприскувачем. Внесення буде проводитися у вечірній та нічний час (20.00 год. - 5.00 год.). Препарати, що застосовуються: Піраміда, Контадор Дуо, Кайт.

14:58 04.05.2023

Візит  посадовців області  до Синівської ОТГ

Візит посадовців області до Синівської ОТГ

03 травня  Синівський ліцей, Синівський заклад дошкільної освіти «Золота рибка» та ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» відвідали заступник голови Сумської обласної державної адміністрації - начальника обласної військової адміністрації Олена БОЙКО, директор Департаменту  освіти і науки Сумської обласної адміністрації Вікторія ГРОБОВА, начальник управління дошкільної, загальної, середньої, інклюзивної, позашкільної освіти, виховної роботи, цифрової трансформації та впровадження інформаційних технологій Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Світлана  БИРЧЕНКО,  начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти, цифрової трансформації та впровадження інформаційних технологій Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Наталія ЛОБОДА.

14:25 04.05.2023

ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ ТА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

ТОВ "ДІАМАНТ АГРО" повідомляє, що в ніч з 04.05.2023 по 05.05.2023 р. на полях, які розташовані поблизу с. Синівка будуть оброблятися  пестицидами (БАМПЕР СУПЕР, СУЛЬФАТ МАГНІЮ, ВІВОЛТ, КВЕЛЕКС) посіви озимої пшениці.

09:24 04.05.2023

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КОЛЯДИНЕЦЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

АТ "Сумигаз" повідомляє, що 08.05.2023 року з 08:00 до 16:00 год. у зв'язку з проведенням газозварювальних робіт на підземному газопроводі середнього тиску, буде припинено газопостачання населеного пункта с. Великий Ліс.

08:45 03.05.2023

ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ ТА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

ТОВ "ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ОБРІЙ" повідомляє, що в період з 01.05.2023 по 02.05.2023 р. з 19:00 по 06:00 на полях, які розташовані поблизу с. Потопиха та с. Подільки будуть оброблятися  пестицидами: (Медакс ТОП, Віарес, Аскот) посіви озимої пшениці.

08:13 01.05.2023

ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ ТА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

ТОВ "ДОВІРА-ІНВЕСТ 2011" повідомляє, що в період з 29.04.2023 по 10.05.2023 р. з 20:00 по 05:00 на полях, які розташовані поблизу с. Потопиха буде проводитися внесення грунтових гербіцидів на посівах соняшника причіпним оприскувачем. Препарати, що застосовуються: Перун, Сора-Нет.

14:42 28.04.2023

До уваги суб’єктів господарювання усіх форм власності та осіб, що здійснюють діяльність з вирощування сільськогосподарських культур!

Бджоли відіграють важливу роль в сільському господарстві як запилювачі квіткових рослин. Останнім часом, на території Синівської сільської ради частішають випадки загибелі цих комах від використання засобів захисту рослин. Отруєння бджіл спостерігається при масових обробках сільськогосподарських посівів БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ЦЕ ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

14:10 28.04.2023

Разом до Перемоги!

Нам випала місія жити в той час, коли вирішується доля нашої країни. І наше завдання – разом, спільно зупинити ворога, який намагається знищити нас. Це єднання продемонстрували мешканці Синівської територіальної громади, які вкотре об’єднались та зібрали гуманітарну допомогу у вигляді картоплі та інших овочів. 26 квітня зібраний вантаж було відправлено до Роменського районного гуманітарного штабу і вподальшому буде переданий, як для потреб військових, так і для жителів нашої країни які довготривалий час перебували під окупацією ворога.

11:59 27.04.2023