Бригада "Хартія" готова перетворити будь-якого цивільного на професійного винищувача ворога.

«Хартія» виникла на початку повномасштабної війни як добровольчий підрозділ, щоб захистити наш дім від ворога. Під керівництвом військових з високим бойовим досвідом підрозділ об’єднав сильних духом цивільних. Бійці «Хартії» обороняли Харківщину та одні з перших вийшли на кордон з російською федерацією під час контрнаступу ЗСУ.

14:48 20.09.2023

ОНОВЛЮЙ ДАНІ В ТЦК ТА СП

Міністерство оборони України презентувало інформаційну кампанію “Оновлюй дані у ТЦК”, яка спрямована на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

11:03 18.09.2023

9 вересня - День визволення села Синівки від німецько-фашистських загарбників

З нагоди дня визволення села Синівка від німецько – фашистських загарбників  керівництво Синівської ТГ,  учні Синівського ліцею та Синівський СБК взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави та вшанували пам’ять загиблих героїв, які у ті страшні роки звільнили від окупантів рідну землю.

16:08 11.09.2023

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СИНІВСЬКОЇ  ГРОМАДИ !!!

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ !!!

Шановні жителі Синівської громади! У разі виявлення в повітрі БпЛА різних типів негайно телефонуйте та доповідайте про це за номером телефону 097-394-23-57 !!!

14:11 08.09.2023