Безпечні умови побуту – запорука здоров’я

Одним з найкращих методів щодо попередження травмування та загибелі людей на пожежах та в інших надзвичайних ситуаціях є проведення профілактичних бесід . Зважаючи на невтішну статистику, яка спостерігається з настанням опалювального сезону щодо кількості загиблих на пожежах у побуті громадян, відповідальними працівниками відділу Роменського РУ ГУ ДСНС України в Сумській області спільно із соціальними працівниками Центру соціального обслуговування Синівської сільської ради відповідно до розпорядження сільського голови від 12.10.2021 року № 148 – ОД «Про проведення роз’яснювальної роботи працівниками Роменського районного Управління Головного управління  ДСНС України в Сумській області на території Синівської сільської ради» провели інформаційно-роз’яснювальну роботу із одинокими непрацездатними громадянами, які перебувають у складних життєвих обставинах, знаходяться на обслуговуванні у відділенні – догляд вдома про дотримання правил пожежної безпеки вдома, необхідності їх дотримання. Це є запорука зменшення кількості пожеж у побуті та на робочих місцях.

15:47 13.10.2021

Піклування про громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах

Жити краще в безпечному, заможному та стабільному світі – мрія кожної людини. В Синівській сільській раді приділяється увага до одиноких непрацездатних громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах.

13:34 12.10.2021

МОЗ ЗАТВЕРДИЛО ПЕРЕЛІК ПРОФЕСІЙ, ДЛЯ ЯКИХ ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ COVID-19 Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ

Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19

08:41 12.10.2021

ЯК ОТРИМАТИ СЕРТИФІКАТ «ПРАЦЮЄМО, БО ВАКЦИНОВАНІ»

Щоб отримати цей сертифікат, підприємству, яке працює у сфері харчування (кафе, ресторани, бари тощо) та розважальній сфері (кінотеатри, театри тощо), вам необхідно звернутися в облдержадміністрацію

13:02 11.10.2021

До уваги жителі громади!

З 11 жовтня 2021 р. у відділі ЦНАП Синівської сільської ради розпочав роботу державний реєстратор.

12:52 11.10.2021

Засідання 13 сесії

До уваги депутатів 19 жовтня 2021 року  о 10:00 відбудеться засідання 13 сесії 8 скликання у приміщенні Синівського будинку культури, за адресою: село Синівка, вулиця Миру, будинок, 12.

17:07 09.10.2021

Робочі візити

Голова громади Олег ТИХОНЕНКО з робочим візитом відвідав Капустинський старостинський округ.

17:44 07.10.2021