Відділ соціального захисту населення Синівської ТГ інформує: Зміни в умовах призначення житлової субсидії

З метою надання допомоги на оплату житлово-комунальних послуг найбільш незахищеним категоріям громадян 15 листопада 2021 року Урядом прийнято постанову за № 1184, якою змінено окремі положення порядку надання житлових субсидій.

15:35 30.11.2021

Цифрова держава

Пропонуємо звернути Вашу увагу на проєкти Міністерства цифрової трансформації і ознайомитися з платформами Дія.Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/(для всього населення) та Всеукраїнська Школа Онлайн https://lms.e-school.net.ua/    (для     вчителів     та     школярів).

17:34 29.11.2021

Споживачі газу на Сумщині користуються оновленим додатком 104.ua

Компанія 104.ua розробила нову версію мобільного додатоку, який інтегровано зі штучним інтелектом. Розробниик забезпечили більш комфортну роботу для двох платформ — iOS і Android. Відтепер модель лічильника газу, його тип та вік не мають значення. Штучний інтелект розпізнає показання усіх вузлів обліку.

16:48 29.11.2021

До уваги персонального складу виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ)

30.11.2021 року об 11:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ) у приміщенні Синівської сільської ради, за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2.

11:28 24.11.2021