Фахівці Фонду відповіли на питання бухгалтерів і роботодавців щодо роботи з е-лікарняними

Як подати заяву-розрахунок, якщо в ПІБ працівника в е-лікарняному є помилка, за якими даними визначати страховий стаж, як оплачувати лікарняні по догляду за дитиною тривалістю понад 14 днів і чи можна продовжити е-лікарняний паперовим?

12:09 23.11.2021

Що робити у випадку насильства в сім’ї?

Насильство в сім’ї є актуальною проблемою сьогодення. На жаль, необхідно констатувати, що сім’я як осередок суспільства, без підтримки держави та її інституцій, не завжди спроможна виконувати свої головні функції, зокрема, щодо забезпечення належного добробуту та виховання дітей.

16:35 17.11.2021

Тривають роботи з утеплення фасаду ЗДО «Золота рибка»

Погода вносить свої корективи, але в селі Синівка спільними зусиллями не покладаючи рук продовжується Капітальний ремонт (утеплення фасадів мінераловатними плитами) Синівського закладу дошкільної освіти "Золота рибка" Синівської сільської ради, Сумської області в с. Синівка, Роменського району, Сумської області.

11:02 17.11.2021

Непрацездатні сумчани можуть отримати субсидію на понаднормову площу житла

Департамент соціального захисту населення нагадує, – житлова субсидія непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі, призначається на норму, що перевищує встановлену законодавством соціальну норму житла, якщо про це зазначено у заяві.

09:27 16.11.2021

Засідання 14 сесії 8 скликання

До уваги депутатів 25 листопада 2021 року  о 10:00 відбудеться засідання 14 сесії 8 скликання у приміщенні Синівського будинку культури, за адресою: село Синівка, вулиця Миру, будинок, 12.

14:41 15.11.2021

Проблемні питання старостинських округів не залишаються без уваги голови громади Олега ТИХОНЕНКА

Незаплановані робочі візити завжди мають результат. Цього разу Олег ТИХОНЕНКО з непланованим робочим візитом відвідав Подільківський, Капустинський та Саївський старостинські округи. Метою даного візиту були зустрічі не тільки з старостами, а й випадкові зустрічі з жителями даних округів. Під час діалогів з жителями громади були обговорені такі проблемні питання: робота мобільних почтових відділень, недостатнє забезпечення людей ліками у аптеках ФАПів та амбулаторій, відсутність належного дорожнього покриття та  громадського транспортного сполучення на території громади, проблеми обліку показників газу фізичних осіб, які користуються послугами Сумигаззбут.

11:57 15.11.2021

Робота віддалених робочих місць відділу ЦНАП

11-12 листопада 2021 року керівниця відділу «Центр надання адміністративних послуг» Синівської сільської ради Валентина ЛЕПСЬКА відвідала віддалені робочі місця адміністраторів в с. Колядинець, Капустинці,  Подільки,  Саї. Метою поїздки було надання інформаційної та практичної допомоги при реєстрації в «Програмному комплексі автоматизації роботи Центрів надання адміністративних послуг. ІС «Вулик»». Робота в ІС «Вулик» дозволить проводити моніторинг якості надання адміністративних послуг, які надаються через відділ ЦНАП та ВРМ. Найближчим часом планується відвідати ВРМ с. Підставки.

18:10 12.11.2021