Вітання з професійним святом

На передодні у Національному академічному театрі драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна за участі голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО відбувся святковий концерт приурочений ДНЮ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. У даному заході «за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію» почесною грамотою був нагороджений голова Синівської громади Олег ТИХОНЕНКО.

14:17 09.12.2021

До уваги депутатів Синівської сільської ради (ТГ)

До уваги депутатів 10 грудня 2021 року  о 10:00 відбудеться засідання позачергової 15 сесії 8 скликання у приміщенні Синівської сільської ради, за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2.

14:58 07.12.2021

«Сказано – зроблено»

06  грудня  2021 року здійснилося те, до чого жителі Саївського старостинського округу йшли з 2007 року – вивезено 10, 594 тон небезпечних, непридатних до використання, отрутохімікатів (пестицидів) з території села.

14:10 07.12.2021

До уваги персонального складу виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ)

09.12.2021 року об 10:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ) у приміщенні Синівської сільської ради, за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2.

09:02 07.12.2021

Вітання голови громади Олега ТИХОНЕНКА з Днем місцевого самоврядування!

Шановні депутати, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, від щирого серця вітаю Вас з професійним святом! Місцеве самоврядування становить основу будь-якого демократичного суспільства. Це найближчий населенню рівень влади, який є важливою сполучною ланкою між населенням і державою.

08:24 07.12.2021

Боржники ТОВ «Сумигаз Збут» попереджені про загрозу відключення від газопостачання

Протягом листопада поточного року листи з вимогою сплатити заборгованість та попередження про відключення від газопостачання направлені 3665 клієнтам ТОВ «Сумигаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ». У грудні будуть надіслані ще понад 5000 листів-попереджень.

11:36 06.12.2021

ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ ТИЖНЕВИКА ВАКЦИНАЦІЇ В РОМЕНСЬКОМУ ТА СУМСЬКОМУ РАЙОНАХ

У тижневику взяли участь Роменська, Андріяшівська, Хмелівська, Липоводолинська, Синівська, Недригайлівська, Вільшанська та Коровинська громади Роменського району та 2 Сумського – Юнаківська та Бездрицька

18:48 01.12.2021

Опитування молоді

Управління молоді та спорту Сумської ОДА в партнерстві з ГО "Простір рівних можливостей" проводить опитування молоді щодо стану молодіжної політики в області. Дослідження надасть можливість більш якісно планувати заходи та комунікувати з громадами області щодо розвитку молодіжної політики. Ми запрошуємо молодь 14-35 років долучитися опитування. Анкетку можна заповнити за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdFx5V33PUxqZ3JCJF-7Pgp3V4CGaaUQJOlku0ha8Uqbqf6ig/viewform Будемо вдячні за поширення інформації та співпрацю.

17:20 01.12.2021