18 ЖОВТНЯ – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам.

08:42 18.10.2022

Про заборону проведення масових заходів!

Шановні жителі Синівської сільської ради (ТГ)! Відповідно до листа Сумської ОДА від 05.10.2022 року № 01-45/8613 "Про аборону проведення масових заходів", повідомляємо, що відповідно до Закону України "Про правовий режим воєнного стану" розпорядженням оперативно-тактичного угрупування "Суми" №116/ОТУ Суми/4050 дск від 07.09.2022 заборонено проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів та скупчення більше 10 осіб. Просимо неухильно дотримуватися вищезазначеного розпорядження!

08:12 06.10.2022

До відома жителів с. Синівка!

5, 6 жовтня 2022 року в с. Синівка буде проводитися виводка домашніх тварин та ВРХ та проведення вакцинації від сказу.

15:26 03.10.2022

До уваги жителів Синівської сільської ради (ТГ)

До Синівської сільської ради (ТГ) неодноразово надходять адміністративні матеріали відносно вчинення громадянами правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 156 КУпАП України (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння. Також порушується неодноразово Розпорядження Сумської ОВА №183 - ОД зі змінами від 13.06.2022 року. Нагадуємо також і про заборону продажу алкогольних напоїв військовослужбовцям. Тож просимо всіх ознайомитися ще раз із вищевказаним розпорядженням для запобігання вчинення даного правопорушення!

16:39 28.09.2022

Мешканці Сумщини можуть безоплатно отримати дрова

Мешканці Сумщини можуть безоплатно отримати дрова! На територіях, прилеглих до зон проведення бойових дій, мешканців мають безоплатно забезпечити деревиною. Про це 27 вересня повідомляють в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

16:33 28.09.2022