До уваги персонального складу виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ)

25.08.2022 року о 11:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ) у приміщенні Синівської сільської ради, за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2.

16:02 22.08.2022

СБУ затримала агента рф, який «провів» до околиць Києва понад 120 одиниць техніки окупантів

Контррозвідка Служби безпеки України знешкодила ворожого агента, який у перші дні повномасштабного вторгнення рф «провів» із Сумської до Київської області 128 одиниць техніки окупантів. За даними СБУ, зрадником виявився мешканець Сумщини, завербований спецслужбами рф. Із перших днів тимчасової окупації регіону він розпочав активну співпрацю з ворогом, запропонувавши стати провідником і показати безпечні шляхи до Києва.

14:50 18.08.2022

ДОПОМОГА ПОЛІЦЕЙСЬКОМУ ОФІЦЕРУ ГРОМАДИ!

Під час урочистого заходу Синівська громада отримала сертифікат про участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади». Саме завдяки участі, офіцер громади отримав поліцейський автомобіль марки Renault «Duster». Тепер повноцінно він матиме можливість виконувати свої посадові обов’язки на території об’єднаної територіальної громади в будь-який час!

18:08 16.08.2022

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ДЛЯ СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ ГРОМАДИ

Діти – це майбутнє держави, найголовніший скарб суспільства, сенс життя кожної свідомої людини. Світ без війн, здоров'я близьких, любов найрідніших людей, щасливі очі дітей дають людині безмежне відчуття щастя. Дитині для повного і гармонійного розвитку її особистості необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Багатодітні сім’ї – той соціальний сектор, на який варто звертати увагу. Ці сім’ї є прикладом для інших. Але в більшості випадків, вони потребують матеріальної допомоги.

15:45 05.08.2022

21.07.2022 року о 10:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ) у приміщенні Синівської сільської ради, за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2.

10:02 19.07.2022

Гуманітарна допомога від Товариства Червоного Хреста України для окремої категорії малозахищених верств населення Синівської громади

14 липня до Синівської територіальної громади у співпраці з Сумською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України надійшла гуманітарна допомога для малозахищених верств населення громади в кількості 110 продуктових наборів та 10 ящиків льодянців від кашлю «Кафол». Заплановано передати для жителів громади ще 210 таких продуктових наборів. Першочергово дану допомогу організація передала для осіб: з інвалідністю І – ІІ категорії (68 осіб), старше 80 років (217 осіб), сімей багатодітних родин (35 сімей), в розрахунку- один набір на сім’ю. Перший транш допомоги доставлений до Підставського та Колядинецького старостинських округів.

13:32 15.07.2022