До уваги депутатів Синівської сільської ради (ТГ)

До уваги депутатів Синівської сільської ради (ТГ) ! 16.12.2022 року о 10:00 відбудеться засідання чергової 25 сесії 8 скликання у приміщенні Синівського будинку культури, за адресою: село Синівка,  вулиця Миру, будинок, 12.

23:08 06.12.2022

До уваги персонального складу виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ)

07.12.2022 року о 10:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ) у приміщенні Синівської сільської ради, за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2.

12:30 05.12.2022

Питання національної безпеки - імунізація!

В умовах воєнного стану імунізація є питанням національної безпеки, і чи не найбільш ефективним методом убезпечити себе та своїх дітей від тяжких захворювань і їхніх наслідків.  Це розуміють жителі Саївського старостинського округу і працівники Саївської лікарняної амбулаторії загальної практики сімейної медицини.  Для профілактики COVID-19 станом на 01.12.2022 р. дві дози вакцини отримали 296 чол, три дози - 138 чол., чотири дози – 10 чол.

12:08 01.12.2022

До уваги жителів Синівської сільської ради (ТГ)

11:40 28.11.2022

Розширення видів суспільно корисних робіт та переліку об’єктів   для виконання адміністративних стягнень у виді суспільно корисних робіт

Розширення видів суспільно корисних робіт та переліку об’єктів для виконання адміністративних стягнень у виді суспільно корисних робіт

25 листопада 2022 року начальником Роменського районного сектору №1 філії Центру пробації у Сумській області Олександром Великодним проведена робоча зустріч з  юристом Синівської територіальної громади Богданом Ващенком щодо розширення  видів суспільно корисних робіт та переліку об’єктів, на яких порушники виконуватимуть такі роботи протягом 2023 року.

11:29 28.11.2022

Для відома жителів Синівської ТГ!

До Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації надійшов лист благодійної швейцарської організації Free Ukraineщодо створення у серпні 2022 року волонтерами Free Ukraine за підтримки ДСНС мобільного застосунку з мінної безпеки MineFree (minefree.info), який працює на всій території України та попереджає населення про наближення до відомих вибухонебезпечних зон, надає доступ до актуальних інтерактивних карт ДСНС та довідника вибухонебезпечних предметів. Також через застосунок громадяни можуть повідомити ДСНС про знахідки вибухонебезпечних предметів.

11:54 23.11.2022