До уваги пасічників та жителів Синівської сільської ради!

У зв`язку із проведенням весняно-польових робіт ТОВ «Агропартнери-2009» повідомляє, що з 06.06.2022 по 08.06.2022 на території Подільківського старостинського округу та Синівської сільської ради, буде проведено внесення післясходового гербіциду «ХАРУМА, КЕ», на посівних площах соняшника.

10:35 07.06.2022

Інформація щодо вивозу сміття!

До уваги жителів с. Синівка та с. Підставки!  Вивіз сміття у вищезазначених населених пунктах буде здійснюватися кожного вівторка один раз на два тижні. Наприклад, якщо вивіз сміття був у вівторок 31.05.2022, то наступного разу такий вивіз буде здійснюватися у вівторок 14.06.2022.

11:45 01.06.2022

До уваги пасічників с. Синівка!

З 30.05.2022 по 10.06.2022 на полях с. Синівка, ТОВ "Діамант-Агро" буде проводити хімічний обробіток посівів соняшнику та кукурудзи сучасними сертифікованими  хімічними  засобами  захисту рослин.

16:36 31.05.2022

Про розподіл і видачу гуманітарних наборів у громаді

В рамках бюджетної програми відповідно до розпорядження голови Сумської обласної військової адміністрації  від 19.04.2022 року № 125 – ОД «Про забезпечення населення Сумської області продовольчими товарами тривалого зберігання та санітарно-гігієнічними товарами» Синівська сільська рада отримала 1021 індивідуальний продуктовий набір. Відповідно до рішення виконавчого комітету Синівської сільської ради від 11.05.2022 року № 53 «Про визначення категорії населення для забезпечення продовольчими товарами тривалого зберігання» визначено категорію населення для видачі продуктових наборів, а саме – першочергово особи з інвалідністю, пенсійного віку, діти з інвалідністю, багатодітні родини.  В зв’язку із обмеженою кількістю наборів було визначено надати набори на пенсінерів із розрахунку один набір на домогосподарство.

14:17 31.05.2022

ВНАСЛІДОК БОЙОВИХ ДІЙ ПОСТРАЖДАЛИ 311 ПРАЦІВНИКІВ,103 З НИХ ЗАГИНУЛИ

З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 154 випадки травмування та/або смерті працівників, більшість з яких групові. Під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії постраждали 311 працівників (+15 за останній тиждень), 103 з них загинули.

09:20 31.05.2022

ДОПОМОГУ ЗА Е-ЛІКАРНЯНИМ ТЕПЕР МОЖНА ОТРИМАТИ НА  ПІДСТАВІ ВИТЯГУ

ДОПОМОГУ ЗА Е-ЛІКАРНЯНИМ ТЕПЕР МОЖНА ОТРИМАТИ НА ПІДСТАВІ ВИТЯГУ

Електронні лікарняні продовжують формуватися і в умовах воєнного стану, а Фонд соціального страхування України штатно здійснює їх оплату – з початку війни фінансування лікарняних і страхових виплат не призупинялось ні на день.  З травня отримати допомогу по тимчасовій непрацездатності чи по вагітності та пологах українці можуть не лише на підставі оригіналу е-лікарняного, але і його витягу – відповідна постанова правління Пенсійного фонду України від 02 травня 2022 року № 4-1 «Про затвердження форми витягу з Електронного реєстру листків непрацездатності» була

09:00 31.05.2022

До уваги жителів Синівської сільської ради (ТГ)

У зв'язку із проведенням весняно-польових робіт ТОВ "Агропартнери-2009" повідомляє, що з 29.05.2022 по 30.05.2022 на території Синівської сільської ради буде проведено внесення післясходового гербіциду "МАЧО" та фунгіцидів "СПЛІТ КЕ", "ДОТ, КЕ", на посівних площах озимої пшениці.

18:41 27.05.2022